Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak egy középiskolai...

Mit adjak egy középiskolai ballagásra, ha a szüleitől már megkapja a legmenőbb ajándékot?

Figyelt kérdés

A barátom most fog ballagni, érettségizni.

A szüleitől egy amerikai körutat kap, összebeszéltek a legjobb barátjának a családjával és így kapják közösen. Tudom, hogy ennek nagyon fog örülni, de így kicsit azt érzem, hogy én bármit adok, az nem fogja megütni ezt a mércét.


Gondoltam én is utazásra, de az több okból off.

Anyagilag jól állnak, így annak nem sok értelmét látom, hogy megveszem mondjuk a kedvenc parfümjét, mert ugyanúgy megvehetné ő is magának. Szóval tárgyi ajándékot emiatt nem szeretnék adni.


Amikre gondoltam/gondoltunk anyukámmal:

-hajós oktatás, jogosítvány: kb. születése óta járnak hajózni, van is hajójuk és mindig mondja, hogy neki az lenne a ideális nyár, hogy júniusban elindulunk és a nyár végén jövünk haza... De jogosítványa még nincsen.

-tandemugrás


De szerintem egyik sem olyan hűha élmény, kellene valami jobb.

Szóval ha bárkinek van ötlete, vagy ha megosztaná velem, hogy neki mi volt a legmaradandóbb ajándéka, azért nagyon hálás lennék! :)


2022. ápr. 23. 16:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem viszont mindkét ötlet nagyon jó.
2022. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is mindkettő jó ötlet. Ha te is benne lennél, akkor a kettő közül a tandemugrást választanám (persze csak ha tudod, hogy ő is akarná), akkor legalább közös élmény lenne, ami mindig jobb. Nem kell versenyezned a szülei ajándékával, ez nem erről szól. Attól még a tiédnek is örülhet nagyon, akkor is, ha az nem akkora értékű.
2022. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%
Ilyenkor szerintem valami közös élmény a jó megoldás. Akár quadozás, búvárkodás, közös kurzus (pl főzés, fafaragás, festés), étterem stb. Ne nagy ajándékot akarj adni, hanem nagy élményt.
2022. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nagyon gáz, hogy azért ekkora ajálndékot kap valaki, mert a minimum elvárhatót teljesítette.

Azt jelenti, hogy olyan szerencsétlen, hogy tőle már az is nagy dolog, hogy 12 osztályt elvégzett.

2022. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél neki útikönyvet.
2022. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig minden család/társaság döntse el maga, hogy mit szeretne ajándékozni, akar-e egyáltalán! :)

Senki teljesítményét nem az határozza meg, hogy milyen ajándékokat kap, jesszusom:D



Köszönöm szépen a normális válaszokat!

2022. ápr. 23. 18:45
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
A hajós jogsit meg a tandemugrást is megvehetné.
2022. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nyilván, ahogyan az amerikai utat is... Ennyi erővel akkor adjak neki két puszit és legyen velük boldog.
2022. ápr. 23. 18:53
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Elmehetnétek egy wellness hétvégére ketten.
2022. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi erővel akkor adjak neki két puszit és legyen velük boldog.


Te mondtad, hogy nem adsz parfümöt, mert meg tudja venni. Szóval ennyi erővel igen, mindent meg tud venni, és nincs is számára értéke az ilyen ajándéknak, legyen termék vagy szolgáltatás.

De az úthoz kapcsolódóan egy csomó minden szóba jöhet, csak ugye nem elég drága, hogy te méltónak találd...

2022. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!