Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak egy középiskolai...

Mit adjak egy középiskolai ballagásra, ha a szüleitől már megkapja a legmenőbb ajándékot?

Figyelt kérdés

A barátom most fog ballagni, érettségizni.

A szüleitől egy amerikai körutat kap, összebeszéltek a legjobb barátjának a családjával és így kapják közösen. Tudom, hogy ennek nagyon fog örülni, de így kicsit azt érzem, hogy én bármit adok, az nem fogja megütni ezt a mércét.


Gondoltam én is utazásra, de az több okból off.

Anyagilag jól állnak, így annak nem sok értelmét látom, hogy megveszem mondjuk a kedvenc parfümjét, mert ugyanúgy megvehetné ő is magának. Szóval tárgyi ajándékot emiatt nem szeretnék adni.


Amikre gondoltam/gondoltunk anyukámmal:

-hajós oktatás, jogosítvány: kb. születése óta járnak hajózni, van is hajójuk és mindig mondja, hogy neki az lenne a ideális nyár, hogy júniusban elindulunk és a nyár végén jövünk haza... De jogosítványa még nincsen.

-tandemugrás


De szerintem egyik sem olyan hűha élmény, kellene valami jobb.

Szóval ha bárkinek van ötlete, vagy ha megosztaná velem, hogy neki mi volt a legmaradandóbb ajándéka, azért nagyon hálás lennék! :)


2022. ápr. 23. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%
Hát tényleg szerencse, mert nagyon szégyellném, ha ilyen buta, anyagias libát neveltem volna.
2022. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
16 éves létedre elég szemtelen vagy itt vadidegenekkel.
2022. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Szerintem a hajós jogosítvány egy olyan fiúnak, aki imádja a hajókat, vitorlásokat, meg úgy mindent, ami víz, tenger, óceán, annak találó. Csak nem annyira különleges, ezért érdeklődtem, hogy hátha valaki tanácsol olyat, ami ennél is jobb.



Nem vagyok egyáltalán szemtelen, de van 3 oldalnyi válasz, amiből jónéhány válasz totál felesleges, és leírni is kár volt őket. Nemhogy olvasni. Ráadásul nem hiszem, hogy velem van a fő probléma itt... A "buta, anyagias liba" mint válasz, teljesen normális, ugye?

2022. ápr. 23. 20:59
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a kamut 😁😁

Persze 16 évesen repkedhetsz szülő nélkül, de szállodába nem mehetsz.

2022. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Tájékozódj egy kicsit, mielőtt okoskodsz!!:)

Lehet repülni 18 alatt, szülők nélkül. Neked is jót tett volna, hátha kicsit nyitottabban állnál a világhoz.

Szállodai foglaláshoz pedig 18 felett kell lenni.

2022. ápr. 24. 08:53
 26/29 anonim ***** válasza:
88%

A repülőn való utazáshoz is szülői engedély kell.

Mindegy, holnap már suli van nem fogsz unatkozni.

2022. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Igen, nem is a szülői engedéllyel van itt a probléma. De úgy látom, nagyon nem érted. :(
2022. ápr. 24. 12:47
 28/29 NTBS ***** válasza:
Egy olyan közös élményt, amit veled élhet át és te is szereted meg ő is. Az élmény élete végéig szól, soha nem felejti el.
2022. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen, végül mi is élmény mellett döntöttünk. :))
2022. ápr. 28. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!