Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 13-15 éves lányok, milyen...

13-15 éves lányok, milyen formatortát kérnétek magatoknak?

Figyelt kérdés
Rokon lány ballagására megyünk hétvégén, szeretnék neki egy formatortát csinálni, de nem nagyon van ötletem hogy milyet. Ha kép jön, az sem baj. Köszi
2012. jún. 11. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Virág, kutya.
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Gitár, Kedvenc együttes logója (:P) 13/L
2012. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komolyabbat szeretnétek, vagy inkább kevésbé?
2012. jún. 11. 21:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a lányt kicsit mélyebben?

Ha igen,akkor meg is van a kérdésre a válasz:) ha komoly leányzó, akkor komoly hangvételű torta, ha bohókás,akkor humorosabb torta. Innen meg eldöntheted mit csinálnál szívesen. Ha van hobbija mondjuk zene,vagy gyöngyfűzés akkor kész van a terv:)


Rengeteg torta itt, amikben sok a formatorta is:

[link]

2012. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

mikrofon, zongora :D

De a modern stílusúak és a szép virágosak is nagyon bejönnek :)

Kb 11. szülinapomra volt macskás tortám, azt is birtam:D


15l

2012. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
én valami mesefigurát pl: Mickey egér,Pikachu,Donald kacsa,meg ilyenek. Vagy olyat amin egy nagy bajusz van *_*.Esteleg Skrillexes vagy DJ BL3ND-eset.Vagy olyat amin egy szivárvány van ^^ vagy egy csillámf@aflámásat,vagy nyan-cat-est,Trollface-eset,superMari-osat,vagy ilyen sok emeletest.kb.ennnyi, ha van még ötletem leírom ;) 14/l
2012. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

én a bajszosnak,és a mickey egeresnek örülnk a legjobban. de szerintem a sima kerek is jó :D

bajusz:

[link]

mickey egér:

[link]

majd mondd el milyen lett :) 14L

2012. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az ötleteket! Elgondolkodtam, és arra jutottam hogy inkább komolyabbat csinálok, ő is amennyire ismerem az már. A gitár ötlet nem ment ki a fejemből (volt szerencsepatkó is pl amire gondoltam még), és ma kísérleteztem, ez lett a végeredmény (alul a link).

Maga a torta dobos lesz, tetejét fondanttal vonom be, mintha asztalterítő lenne, azon lesz majd olyan dísz, és rajta a girát, és most azon filózok hogy még egy könyv is kerül rá, ezen lesz a gitár nyaka, kicsit állítva lesz tehát.

Szerintetek?

Persze a gitár még díszítve lesz fehér tojáshabbal, húrok meg minden és a könyre egy rövid idézetet gondoltam, vagy csak annyit hogy ballagásora szeretettel. ??


[link]


[link]

2012. jún. 12. 21:08
 9/15 A kérdező kommentje:
girát :-), na szóval gitár ugye. Kicsit lefárasztottak ma a gyerekeim.
2012. jún. 12. 21:09
 10/15 anonim ***** válasza:

5. vagyok.


úúúú, eddig ez így nagyon szupi :) szerintem a könyvvel együtt már túl csicsás lenne, vagyis én nem igazán tudom elképzelni, de linkelj egy képet arról is, ha kész vagy :)

2012. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!