Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » 13-15 éves lányok, milyen...

13-15 éves lányok, milyen formatortát kérnétek magatoknak?

Figyelt kérdés
Rokon lány ballagására megyünk hétvégén, szeretnék neki egy formatortát csinálni, de nem nagyon van ötletem hogy milyet. Ha kép jön, az sem baj. Köszi
2012. jún. 11. 20:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van, én is ezért vagyok gondolkodóban ezzel kapcsolatban. Ha a kicsik engedik, holnap elkészül a könyv és kipróbálom milyen lenne amit írtam.

Köszi! :-)

2012. jún. 12. 21:48
 12/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül gitáros lett a torta, és egy kis könyvecske is készült hímzett D betűs mintával (azzal kezdődik a lány neve). Belül dobos, zöld fondanttal vontam be, kis virágok vannak rajta. Alul vannak képek, bár a fény kicsit nagy volt.


[link]


[link]

2012. jún. 15. 21:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok megint :) (15L)

Nekem nagyon tetszik, ügyes vagy, biztos örülni fog neki :) Én nagyon bírnám ha kapnék egy ilyen tortát!! :D =)

2012. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

szija

szerintem ha szereti a spongyabobot akkor azt

2012. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ez egy idiota kerdes, az osszes lany aki ide ir az olyat fog irni ami neki tetszik, ha mar megkell kerdezned idegenek valoszinuleg egyeltalan nem tudod minek orulne a gyerek, szoval valoszinuleg aztutan hogy valaki elmondta sajat vagyat meg nem fogod megtudni hogy egy teljesen masik ember mit akar majd..
2012. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!