Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ciki ha végig sírom a ballagást?

Ciki ha végig sírom a ballagást?

Figyelt kérdés
Nem tudom rokonaim hogy viszonyulnának ehhez. Meg a verset hogy fogom mondani azt nem tudom..Kb azt a percet fogom TALÁN kibírni sírás nélkül amikor mondom a verset. Hogy fogok kinézni kisírt vörös szemekkel? Ti síratok a ballagáson?Meséljetek kicsit:(

2017. máj. 19. 19:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyezzél. Saját őszinte, belülről, mélyről jövő önkifejezésed vagy mi. Csak ilyen formában jön ki , amit érzel. Szerintem tök jó, hogyha meghatódsz a műsoron, vagy az osztály, az épület, a kirándulások, a tanárok annyit jelentenek neked. Csak akkor ne fesd ki a szemed, hogyha tudod, hogy hajlamos vagy könnyezni, nálunk egyik csajszinak szétfolyt a fekete szemköré húzott vonala, és folyt le az arcán. Aranyos volt, szegénykémet nagyon megérintette a ballagás. Hát amúgy elválás meg ilyesmi, meg kezdesz felnőni, tovaszállsz az egyik fészekből, na, van annak súlya; amúgy asszem, én is sírtam, de nekem nem volt kifestve a szemem. Illetve az általánosiskoláson ott már nem tudom, könnyeztem-e, de a középiskolain igen. Megható, szívszorító műsort csináltak.
2017. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal,ki mit gondol.

Te nagyon érzelmes ember vagy,nem tudsz mit csinalni.

Nekunk meg nem volt proba,de itthon meghallgattam 1-2 szamot ami lehet elhangzik majd,es en is konnyeztem.Elesben nem tudom mi lesz.Mikor bucsuzok olyan osztalytol,akivel nem biztos,h talalkozok mostansag,biztos,h sirok majd.Pedig nem voltunk egy hu de osztaly.

2017. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ha lány vagy nem annyira ciki ;)
2017. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én az általános iskolai ballagásomon nem sírtam, viszont a középsulison igen, kb. az egész osztály bőgött. De csak a mienk, a többi osztály nézett is, mi baja van a C-seknek. :D Szerintem nem ciki.

A lényeg, hogy a versedet tudd majd érthetően, szépen elmondani. :)

2017. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
csak akkor ha folyik az orrodból a takony
2019. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!