Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kértek/kaptak ballagási...

Mit kértek/kaptak ballagási ajándékként gyermekeitek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 14:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, hogy szinte mindenki le lett pontozva. Irigy nép a magyar...
2019. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
82%
Mar ne haragudj kedves kerdezo. De mit gondolsz, palotat kapnak az emberek ballagasra? Vagy tobbszazezer forintokat illik adni?
2019. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

6-os vagyok: nem vagyunk szegények - de egy érettségi a mi családunkban nem számít "teljesítménynek". Azt ünnepeltük, hogy egy korszak lezárult - ez pedig ennyit ért: két könyves kisbútort (aminek nagyon örültem:), nem volt összeghatár a választáshoz, én "áraztam be" ennyire az érettségit, kérhettem volna mást is, de akkor úgy éreztem, arra van leginkább szükségem)

Ha már ennyire érdekel, diplomaosztóra azt kaptam, hogy a szüleim kifizettek egy európai utazást. Két hétre elmentem Írországba:) - remélem, elégedett vagy a válasszal.

2019. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

2 éve ballagott a lányunk. Virágot és lufit kapott ballagáskor és meghívtuk a családot egy ebédre. Bocsánat de mit kellett volna vennünk? Semmit nem kért és mégis boldog volt.


Nyilván amúgy is támogatjuk, ha van rá keret. Akkor nyáron a jogsi megszerzését kezdte el, decemberben megkapta. De szó nem volt arról, hogy azt ballagási ajándéknak kapná. Úgy jött össze és már régóta szerette volna, de korkedvezménnyel nem engedtem.

2019. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát emlékeim szerint 2012-ben 100 vagy talán 200 ezer forintot kaptam összesen a rokonságtól. Nyilván anyagi lehetőségektől foggnak függeni a válaszok, szóval nem sokra mész majd a válaszokkal. Ahol keveset keresnek a szülők, ott nyilván kisebb összeget adnak, ahol meg apuka a helyi b..sszaszájba, ott meg betolják a ballagó leányka alá a Q5-ös Audit.
2019. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja igen, a rokonságot mi is meghívtuk ebédre, ez is egy költség volt a szüleimnek. Kb. 15 emberre egy egyszerűbb éttermi ebéd sem 2 fillér.
2019. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

Én 2 pofont kaptam, mert nem mentem haza időben.

#magyarszülők

2019. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Virág, családi ebéd. Egy-két rokontól kaptam pénzt. Szülőktől egy arany fülbevalót.

Nem kértem semmit egyébként.

2019. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Mégis mit kellene ilyenkor kapni? 12 osztályt elvégezni nem nagy kunszt, egyrészt, másrészt pedig még le sem érettségizik akkor az ember. Szerintem ilyenkor virágnál, lufinál, családi kajálásnál nem kell több, minek?! Én érettségi után sem kértem semmit, és ezt szó szerint értsd, mert nem volt szükségem semmire, persze pénzt kaptam, de nem egetverő összeget. És ez nem irigység, mert kérhettem volna drága ajándékot, de már akkor sem gondoltam, hogy ez akkora teljesítmény lenne...mindig az jut eszembe ilyenkor, hogy az ember magának tanul és ez idővel úgyis megtérül..
2019. máj. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

"12 osztályt elvégezni nem nagy kunszt"


Nem hat. Megszületni se, mégis megünneplik az emberek a születésnapot és ajándék is van. Sőt, a magyarok nagy többsége a névnapot is ünnepli, pedig azért abszolút semmit nem tett az ember.

Mindenki maga dönti el, hogy ballagásra mit vesz a gyereknek.

2019. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!