Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kértek/kaptak ballagási...

Mit kértek/kaptak ballagási ajándékként gyermekeitek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 14:48
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
77%
Azért nagy dolog, mert lezárul egy fejezet, nem mindenki érettségizik aki ballag, lehet, hogy csak szakmát kap. Innentől kezdve kilép a nagyvilágba. Azért a normális családokba nem mennek a rokonok üres kézzel, ahogy szülinapra se, stb.
2019. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

A szülőktől a ballagási vacsit kaptam. 15 embert megvendégelni hatalmas összeg, ahogy azt szokás szerint az orromra is kötötték (mint minden valaha kapott ajándékot tőlük). 70.000 Ft volt.

Többi rokontól teljesen változó, mit kaptam: pénzt, virágot, csokit..különösen jó viszonyt ápoló rokonaimtól ezüstmedált, készíttetett nemeztáskát:)


Én sem kértem senkitől semmit.

2019. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
Most végigolvastam a kommenteket és meglepődtem, mennyit változott a világ. 27 évvel ezelőtt ballagtam és a virágon kívül nem kaptam semmit, még összejövetel sem volt. A családból csak anyám volt jelen, pedig volt pár nagynénim és nagybácsim, unokatestvérem. Na mindegy, úgy tűnik megöregedtem. :D
2019. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én egy iPhone 7-et kaptam, kb. 180 ezer ft volt. De mindenkitől, apukámtól, az ő szüleitől, a testvérééktől, anyukámtól, az ő férjétől, meg az ő szüleitől.
2019. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!