Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak év...

Mit vegyek a barátomnak év fordulóra?

Figyelt kérdés
Mit vegyek a barátomnak 1.évfordulóra? sok barátnőmet ill. ismerősömet kérdeztem már, de nem tudott senki biztos választ mondani.. :/
2012. máj. 1. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Süss neki egy tortát, nálam az siker volt.:D
2012. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm . nemis rossz ötlet :P ismerem őt nagyon, talán en ismerem legjobban, minden titkát tudom....de már kénytelen voltam ide írni, mert tudom hogy miket szeret de már elment önbizalmam is :/
2012. máj. 1. 22:18
 3/6 ASOT válasza:

Sót!


és mond h úgy szeretlek téged mint az emberek a sót!


volt egy ilyen mese emléxel?


A királynak volt 3 lánya, egy nap maga elé állította őket és meg akarta tudni ki szereti őt a legjobban, a legidősebb azt mondta, Mint a galamb a tiszta búzát – mondta a leány.

a középső: Én úgy, édesapám, mint forró nyárban a szellőt.

a legfiatalabb: Úgy, édesapám, mint az emberek a sót! – felelt a kicsi királykisasszony.

– Mit beszélsz, te haszontalan – förmedt rá a király –, kitakarodj az udvaromból, de még az országomból is! Ne is lássalak, ha csak ennyire szeretsz!

..........................és ugye elfogyott a só nem sózták meg király ebédjét...és ehetetlen volt minden étel...és persze a vége Happy End lett :)

2012. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tibike31 válasza:
Szexeljetek :D
2012. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Traune válasza:

szerintem semmit ne vegyél

mások meg személyes tapasztalat hogy inkább valami extrább élmény kéne. ami jó közös emlék lesz. és nem arra gondolok hogy orbitális kefélés (csak a végén este).

hanem valami kirándulás, vidámpark és utána otthon együttalváskor egy kufirc :D

nekem nem jött össze kibicsaklott a bokám XD

de este a kufircott még összehoztuk hiába nem tudtam járni.

totally worth it

2012. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D :D hát,en is valami élményre gondoltam, de sajnos beteg lettem, veseproblémák .....ja, ma van az évfordulónk...epp elobb rakérdeztem h nem e felejtett el ma valamit...egyáltalán még nem is rémlett neki, h évfordulónk van. szuper! pasik -.-" nem is töröm már magam azon, hogy mivel lepjem meg, neki sikerült, orbitálisan meglepnie...azzal, hogy elfelejtette...
2012. máj. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!