Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül akik...

Vannak még rajtam kívül akik egyedül, otthon iszogatva töltik az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Tavaly a vodka volt a társaságom, idén a rumra szavaztam sörrel!

28/F



2012. dec. 24. 21:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/181 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok tök egyedül, csak belül, nincs kivel megosztani az amúgy is kiüresedett ünnepeket, úgyhogy marad a pia, a baj az, hogy engem nem üt ki annyira tehát lassan jön e la delírium, most kólával nyomom mert nagyon fogy ahogy egymás után satuzom le a 4 centeket :)
2012. dec. 24. 21:39
 12/181 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében véve mindig így töltöd az ünnepeket, és az ivásba "menekülsz"?
2012. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/181 anonim válasza:

Hát persze. Egyedül amúgy se megyek bulizni,és mivel kicsi a család,meg nincs tőlem kisebb gyerek se,nincs olyan nagy jelentőssége a karácsonynak. Megvolt a vacsora,az ajándékozás,aztán mindenki folytatja,ahogy minden este szokta.:) Nem is tudom,nekem nem egy hangos buli vagy az utcán szétfagyás hozza a karácsonyi hangulatot. Az újévkor még elmegy,na de karácsonykor..:)

16/L

2012. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/181 A kérdező kommentje:
Ja egy pár éve kb ennyi a Karácsony meg az Új év, aztán a végén megrázom magam és ugyanaz a kedves, jópofa normál fickó leszek akinek ismer mindenki, félelemetes dolog ha jobban belegondolunk.
2012. dec. 24. 21:43
 15/181 anonim ***** válasza:

Én egész délután be voltam b*szva.

Holnap folyt kör:)

2012. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/181 A kérdező kommentje:
Ez aaaaazzzz! Adj neki testvérem, mutassuk meg az ünnepeknek, hogy ki a keményebb! Szerintem még pár év és az lesz a fura ha valaki nem így ünnepel ahogy mi!
2012. dec. 24. 21:54
 17/181 anonim ***** válasza:
Mi az oka a magányodnak? Egész évben is ugyanilyen magányos vagy?
2012. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/181 A kérdező kommentje:
Nagyjából, de nem nagyon lástzik rajtam, ilyen típus vagyok, hogy miért nincs stabil párkapcsolatom az megtöltené a Grand Canyon-t, a lényeg, hogy még egy nő sem bírt elviselni (na nem a szagom miatt vagy ilyesmi)
2012. dec. 24. 21:58
 19/181 anonim ***** válasza:
Lehet nekem is piálnom kellett volna...most hogy igy mondod:D Nekem is itthon a család de belül magányos vagyok, bevallom nem rajongok így a karácsonyokért:D innom kellett volna...na majd ha nem lesz barátnőm jövőre se akkor iszunk:D 20F
2012. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/181 anonim ***** válasza:
És hosszabb távon nem lenne kifizetődőbb, ha az elmenekülés helyett inkább rendbetennéd azt, amit lehet? Nem bírálni akarlak, csak kérdezlek.
2012. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!