Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Magyarországon miért ünneplik...

Magyarországon miért ünneplik a Halloweent?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 10:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
13%

29.: Igen, kifelejtettem, amit szerencsére leírtál, hogy Halloween október 31-én van, Mindenszentek, pedig november 1-én, azaz semmi közük egymáshoz.


Ugyanakkor én október 31-én inkább a reformációra emlékeznék, semmint zombinak/vérfarkasnak öltözve mászkáljak a városban...


Reformáció 500: https://www.youtube.com/watch?v=RcFuCal95cs

2016. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
76%
Mert jó buli.
2016. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
100%
Én azért ünneplem, mert jó a hangulata, imádok ilyenkor horrorfilmet nézni a sok dekoráció közepette, és van, hogy beöltözős buliba is megyek, amit szintén szeretek, már csak a készülődés miatt is^^
2016. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
100%
Szerintem nincsen semmi problema a Halloweennel. Egyetemen is nagyon szerettem, igy egy kicsit ki lehet bujni a borunkbol. Most az utcaban ugy dontottunk, hogy amerikai modra vesszuk es tartunk egy rendes mulatsagot. Persze vannak karogok de nem kotelezo a reszvetel. Annyi ellenzoje bem akadt, mint aki reszt akar benne venni. A gyerekek beoltozhetnek es szorakozhatnak egy kicsit, megszereshetik maguknak az edesseg adagukat egy evre. Aztan miutan lefekudtek mi felnottek is osszejohetunk iszogatni kicsit. A kisemberunk is nagyon varja mar, mindenkeppen kaloz szeretne lenni. Odavan a tengeri dolgokert. Szerintem ennyi boven belefer. Az egyik anyuka tokfaragast es kezmuvesseget tervez a gyerkocoknek. Sot meg az idosebbek is beszalltak, sutnek sutit, hogy ne csak az edessegek fogyjanak a hazalasnal. Annyira monoton tud lenni az elet, egy kis szorakozas mindenkinek kijar. Emellett termeszetesen nem dobjuk el a halottak napjat es a mindenszenteket, megemlekezunk a szeretteinkrol. Mint mondtam aki ellenzi annak nem kotelezo, ha meg zavarja akkor az igazan mar az o problemaja. 26N
2016. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
Nem ünnepeljük, hiszen nem állami ünnep. Ha vki szeretne álarcos bulit farsangon kívül, jó alkalom a partizásra.
2016. okt. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
dubitus :DDD
2016. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
En azert mert 1: nalunk a farsang sose volt suliban vagy sehol meg tartva 2. Igy mivel imadok sminkelni maradt a halloween 3. Meg nem halt meg senki akit ismerek szoval ... A halatottak napjan nem is tudnek ki menni a temetobe nincs ott szerencsere senkim :) .szerintem semmi baj nincs a halloweennal nem ertem hogy fajhat es emberekeknek hogy jajjj hat ez nem magyar stb stb..
2016. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
#31 arra emlékezel amire szeretnél, de miért buzerálsz másokat, amiért ők ezt máshogy látják? Ennyi erővel én is fellázadhatnék, hogy te miért azt tartod, amikor én meg nem.
2016. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Sose létezzen hallo vén és hallo tak na.ja sem enélkül több volna más féleség.
2016. nov. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Hallo, Wien?
2016. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!