Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak én "használom újra" a...

Csak én "használom újra" a régebbről fennmaradt ajándék tasakokat?

Figyelt kérdés
Amiket előző évben kaptam/kaptunk, abba máskor másnak adok valamit

2017. dec. 23. 19:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Nem, szerintem sokan mások is (én is). Anyukámtól pl évek óta ugyanazt a virgácsot kapom mikuláskor és ugyanabba a csomagolásba csomagolja vissza a könyveket, amiket karácsonyra kapok. Nekem nincs ezzel problémám, minek pazaroljunk ennyi papírt? Se a környezetnek, se a pénztárcának nem tesz jót.

Persze, ha valakitől valami emlékezetesebb zacsiban kapom, akkor azt nem adom vissza az illetőnek következő évben :D

2017. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy teszek. Kivétel, ha a kis kártyára valami nekem szóló felirat került, vagy más okból marad emlékezetes számomra a kis tasak.
2017. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi is ezeket használjuk tovább ajándékozásra. Ezekről nem is tartjuk nyilván, hogy kitől kaptuk. Még a drágább italokat, különlegesebb édességeket is tovább szoktuk ajándékozni, de ezeknél már figyelünk arra, hogy ne annak adjuk, akitől kaptuk.
2017. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
én is újrahasznosítok - kivéve azt a keveset, amikhez romantikus szál fűz:) de az tényleg csak 2-3 darab/10 év, a többit továbbadom!
2017. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
8%
Amit ajándékba kapsz, nem illik tovább adni. Ez a szatyorra is igaz. Hagyj fel ezzel :D
2017. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Én a karácsonyit nem, mert mindig egyedi csomagolást készítek, ami megy az a karácsonyi dekoráció színvilágához.

A névnapi, szülinapi tasakokat viszont továbbadom.

Gyüjtögetni nem fogom őket és környezetkímélőbb, mint mindig kidobni és újat venni.

2017. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is újrahasznosítom
2017. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Praktikus az újrahasznosítás de én például mindig némi bűntudattal adom tovább.


Szeretem azt hinni, hogy személyreszóló mitával-színnel csak az én kedvemért válogatta gondosan valaki azt a tasakot.

2017. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze,en se dobom ki,gyujtom oket.Nem szeretek papirba csomagolni...Miert kellene mindig ujat venni..?Siman felhasznalom oket.
2017. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Magyar vagy, ez ilyen ne csodalkozz.
2017. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!