Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak én "használom újra" a...

Csak én "használom újra" a régebbről fennmaradt ajándék tasakokat?

Figyelt kérdés
Amiket előző évben kaptam/kaptunk, abba máskor másnak adok valamit

2017. dec. 23. 19:09
1 2
 11/17 anonim válasza:
Akinek van egy kis minimális agya az élethez, az ezt csinálja. Ez szerintem elvi kérdés. Minek dobjad ki a pénzedet feleslegesen? Válaszomból adódik, hogy én is ezt teszem. :)
2017. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert magyarok vagyunk, hanem környezetkímélésből.
2017. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt csinálom;D azt hittem egyedül vagyok vele így.

Szerintem nincs ezzel gond, minek mindig újat venni?

Ahogy már előttem is írtak, pénztárca kímélőbb, bár idén inkább becsomagoltam az ajándékokat.

2017. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 12#

Kulfodon dolgozom, a munkatarsak, ismerosok, barki akivel kapcsolatom van at nagyon sokszor meglepodik egy egy ilyen szokason, igen ok nem csinaljak..

Kezdthetnenk a szatyorral teli szatyornal.. :)

2017. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én mindent addig hasznosítok, ameddig csak lehet. Nem csak a tasakokat, hanem a csomagolópapírt is, meg az üdvözlőkártya elejét is. A megtermelt termék kidobásával kidobjuk a ráfordított energiát is, romboljuk a környezetet.


Mindenféleképpen valamit változtatok rajta, személyessé teszem. Úgy, hogy még az is tovább tudja hasznosítani, akinek adom. Különben meg textil zacskókban adom az ajándékot, hogy azt is tovább lehessen használni.

2017. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én is újra szoktam használnibőket. Max. a kis ajándéktáskákat akkor nem, ha valaki fontos személytől kaptam.


Bocs a helyesírásért!:)


21/L

2017. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valamikor év vege felé olvastam egy cikket arról, hogy kb. 10 milliárd forint megy a szemétbe Karácsonykor, csomagolópapír formájában. Szóval, én egyáltalán nem tartom ezt olyan "elítélendőnek".
2018. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!