Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Aug.20. -án leszünk együtt 4...

Aug.20. -án leszünk együtt 4 éve a barátnőmmel. Mit vegyek neki? Vagy hova vigyem? Ti minek örülnétek lányok?

Figyelt kérdés
23 éves a lány.aki hülyeségeket írkál ide mind jelentem!!!

2014. aug. 6. 15:28
 1/10 anonim válasza:
Hát a kérdés szerintem magába foglalja a választ... Vidd el Pestre a nagy tüzijátékra! Szép, romantikus, (akár utána egy vacsora is) Ajándéknak... Hmm... 4 év az sok idő, sok emlékkel. Az én barátom egy párnát adott nekem tele a közös képeinkkel, annak nagyon örültem, szerintem egy hasonló ajándék minden lánynak tetszene :)
2014. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagy együtt a pároddal, és tőlünk vársz egy szuper ajándékötletet egy ilyen jeles évfordulón? Nem ismered ennyire a párodat, hogy tudd, hogy minek örülne a legjobban?

Ötletem, ami elég romantikus, mivel ha már aug.20-a is van (az utolsó gondolatot azért merem megkockáztatni, mert már régóta vagytok együtt, és gondolom elég komoly is a kapcsolat): Megnézni együtt a városi tűzijátékot, utána egy romantikus vacsi, és kérd meg közben a kezét. :)

2014. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ezt most találtam, mert utána néztem a programoknak


[link]

2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Borsod megyéből oda fel? Az minden lenne csak nem romantikus! Elaludnánk mind a ketten! A kezét karácsonykor szeretném meg kérni! Köszi azért a válaszokat! Akinek van még ötlete írjon
2014. aug. 6. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a környéketeken is lesz tüzijáték 20-án.

Nézz körül.


A karácsonyi lánykérés kicsit sablonos, nekem pont ezért karácsony előtt pár nappal kérte meg a kezem a (most már) férjem


B lehetőség: szervezz egy pikniket. Keress valami szép kirándulóhelyet, pakolj be kis kosárba szendvicseket, esetleg sütiket, bort/pezsgőt, kockás pokrócot.

Szervezd 7-8 óra magasságába, naplemente, csillagok.

2014. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél neki egy autót amivel fel tudtok menni a pesti tűzijátékra. Visszafelé vezetheti őt, mert te úgy is benyakalsz egy raklapnyi sört.
2014. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket nem értem. Még a friss párocskáknál úgy-ahogy elmegy, hogy nem ismerik egymást és nem tudják, mivel lepjék meg a másikat, na de 4 év után, pláne úgy, hogy már készülsz eljegyezni őt, elég gáz dolog idegeneket kérdezgetni arról, hogy vajon minek örülne a barátnőd.
2014. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám, hogy egy étterembe valami kiülős részhez foglalnék asztalt vacsorára, ahonnan látszik a tüzijáték. Persze full romantikusan, szóval elegáns helyre, elegáns öltözékben, vennék neki egy csokor virágot, meg valami ékszert.


De ez lehet csak én vagyok, mert lány vagyok és erre vágynék.

2014. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És honnan kellett volna tudnunk, hogy Borsod megyében laktok? Illetve hogyan kellett volna helyet ajánlani így?
2014. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor jelents. Milyen ember vagy te, hogy fenyegetőzéssel kezded? Kinek képzeled magad? Nincs valami önértékelési bajod, pl. egyke vagy? Ha esetleg magadba néznél és a mondatot nagybetűvel kezdenéd, akkor sem vagy több, mint itt bárki, hogy fenyegetőzz. Szaladj, jelents fel.

Egyébként a válaszom: köss magadra egy nagy szalagot masnival, és lentre egy ugyanolyat piciben és meglásd, nagy sikered lesz.

2014. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!