Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti mivel szoktátok meglepni a...

Ti mivel szoktátok meglepni a férjeteket/feleségeteket a házassági évfordulótokon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem az érték a lényeg. Én egy szál virágnak is örülök.

Egyszer volt egy nagyobb volumenű meglepim a férjemtől, ha belefér a büdzsébe, érdemes bevállalni nagyon emlékezetes volt!

Csak annyit tudtam, hogy legyek indulásra kész 17 órára. Elvitt a Duna partra és csak ott derült ki, hogy egy esti zenés vacsorával egybekötött sétahajón leszünk. Nagyon nagy élmény volt. De fejenként 10 eFt a költsége :-(

2015. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Legutóbb egy tortával leptem meg, melyen egy szám volt, az évforduló száma. Ő meg azzal lepett meg, hogy még így is képtelen volt rájönni, milyen alkalomból kapta a tortát és mit jelent a szám. :D:D:D:
2015. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor szervezzük úgy a nyaralásunkat, hogy a házassági évforduló idején legyen. Kettő az egyben :)
2015. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát nekünk még csak két évfordulónk volt, de mi tárgyi ajándékot nem adunk, hanem valamilyen programmal leojük meg magunkat, amit minden évben a másikunk szervez.


Első alkalommal a férjem volt a soros, elmentünk teljesen hétköznapi ruhába felöltözve (rajtam egy színes térdfelé érő egyberuha volt, férjemen rövidnadrág póló) oda ahol a fotózás volt a fotósunkkal és csináltunk még egy képsorozatot, majd abban az étteremben vacsiztunk és pezsgőztünk ahol a lagzi volt ugyanazzal a menüsorral, illetve csináltatott egy picike tortát az esküvői tortánk egyik ízéből.


Következő évben én szerveztem egy kora esti/éjszakai pikniket, piknikkosárral kockástakaróval gyertyákkal egy parkba a II. kerületben ahonnét a Dunára és a parlamentre lehetett rálátni. Sikerült elintéznem, hogy a parkot lezárják és csak mi legyünk ott.


Idén nyáron a férjem a soros, kíváncsi vagyok, hogy mit talál ki, biztos valami nagyon jót, mert elég kreatív ember.

2015. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ajándékozni nem szoktunk, közös program van mindig. Kirándulás, mozi, színház, ilyesmik.

Egyébként pont jövő héten ünnepelünk, de nekem mostanában baromi sokat kell tanulnom (munka mellett), neki is túlhajszolt napjai voltak, így aznap hatalmas semmittevéssel, illetve közös wowozással "ünnepelünk", meg persze ünnepi vacsora elkészítése együtt, és összebújós filmnézés is lesz :) Most ez hatalmas dolognak tűnik, nem nagyon pihentünk mostanában, jó lesz :)

2015. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Semmivel mert nincs fèrjem
2015. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk ajándékozni, inkább elmegyünk valahova együtt, bár egyébként is gyakran mozdulunk ki.


2 hónapja volt az évfordulónk, egésznapos termálfürdőzés és szaunázás volt, a helyi étteremben ebédeltünk, koktéloztunk a medencebárban, szóval nagyon-nagyon jól éreztük magunkat :)

2015. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem szoktam semmilyen Timivel meglepni a párom.
2015. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lupati válasza:
Timivel :-D ez jó.Én viszont nem is tudom ,hogy minek örülne a feleségem.Lehet,hogy bejelentem,elhagyom.Annak biztosan örülne...
2015. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tökfőzelékkel. Lyukra húzás-berántás:)
2015. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!