Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Sokat költöttetek a gyerek...

Sokat költöttetek a gyerek (ek) húsvéti ajándékára?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 20:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat "kap".
2019. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
87%
Csak csokitojást és csokinyulat kapnak, amit a kertben kell megkeresni. Szóval nem sokat. Meg nagy kindertojást.
2019. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
61%
3# vagyok le lehet pontozni mineket nyugodtan, de én pl. Nek vehetek a tejfehérje érzékeny fiamnak csokit meg egy 16 hónapos gyereknek nem is fogok 🤷‍♀️
2019. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem sokat.A nagyfiaim (20 évesek) csoki, meg 2000 ft, a kicsi (10 év) csoki, egy polo, egy rövid naci (kb. 2000 ft). Unokáim (1 és 4 évesek), csoki, 1-1 poló. Amúgy 49 éves vagyok, s én gyerekként mindig sokat kaptam, bicikli, görkori, roller stb. Tehát az én időmben is szokás volt nagyobb ajándékot venni.
2019. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk mindig tojáskeresés volt, egy vagy két csoki és egy ajándék. Amíg kicsik voltunk pl tányérkészlet a babakonyhába, focilabda, kismotor, egyik évben közösen kaptunk homokozót.

Már felnőttünk, de továbbra is tojást keresünk, megvan az egy csoki, ami már nem nyuszi hanem pl egy tábla Lindt és idén egy kerámia nyuszit kaptam dísznek a lakásomba.

Szerintem nincs abban semmi, hogy rengeteg édesség helyett azt a pénz mondjuk egy maradandó ajándékba költik

2019. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Kislányom egy ikeás mesekönyvet kapott egy Kinder csokikat,nagy fiaim meg Kinder csoki nyulat.illetve holnap csoki vadászat is lesz sok csokival.
2019. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 piroska és a farkas válasza:
65%
" rengeteg édesség helyett"- hàt ez az! Hogy ki mondta, h RENGETEG kell?? A gyerekeinknek nem azt kell àtadnunk, h minél több, annàl jobb...inkàbb legyen 2-3 minőségi csoki, mint 20 darab noname tojàs. Kisgyerekeim vannak, egyàltalàn nem vagyok az ajàndékok ellen, de nem kötöm össze a Húsvéttal nekik. Ha szükség van pl egy hintàra a kertbe,vagy unalmasak màr a meglévő diafilmek, stb, ha van rà mód, megvesszük , az ünneptől függetlenül, Annak szàmomra, hívő emberként messze màs lényege van. Oda jutunk lassan, h ELVÀRÀS lesz , és ha vki nem legokészletet kap majd a Mikulàsnak kitett csizmàjàba, azt lenézik az ovistàrsai, ő maga szomorú lesz, stb...és minderről nem a kisgyerekek tehetnek, hanem a szülők, akik MINDEN ünnepből ajàndékhalmozó fesztivàlt csinàlnak. Szerintem iszonyú nagy a felelősségünk, és nagyon szerencsés, ha egy adott helyi közösségben ezen a téren nagyjàból hasonlóan gondolkoznak a szülők.
2019. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk nem szokás az ajándékozás. Nálunk összejön a nagycsalád, nagy ebéd van, aztán kint az udvaron locsolkodás. Az utóbbi pár évben a nagymama a lányoknak is szokott valami kis apró csomagot összerakni (csoki tojásból, nyusziból), hogy ne csak az legyen, hogy a fiúk jól megszedik magukat csokival meg locsolópénzzel, a lányok meg hoppon maradnak. Meg általában a tágabb rokonságot is körbejárják nagy csapatban a család férfi tagjai, onnan meg jönnek hozzánk az ottani fiúk. Kb. ugyanúgy megy minden nálunk, mint anno apámék idejében a 70-es években. De ahány ház, annyi szokás.
2019. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem is tudtam,hogy husvetra is kell a pujanak ajandekot venni.
2019. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Összességében mindannyiunkra elment egy havi fizetésünk. Ebben benne van a rezsi és a többi. Szóval hónap végéig nyomorgunk sajnos.
2019. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!