Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mennyire illetlen dolog az,...

Mennyire illetlen dolog az, ha valaki nem fogad locsolkodókat, de a férje és a fiuk mennek locsolkodni?

Figyelt kérdés
Mi a 6 èves fiunkal elmegyünk elèg sok helyre, főleg rokonokhoz de a felesègem kijelentette hogy ettől az èvtől senkit sem fogad mèg a rokonságból sem. Max a fiunknak engedi meg.

2019. ápr. 22. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Semenniyre. Kimondottakon utalom a locsolkodást, ide se jöhet senki locsolni.
2019. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rokonok nem zavarnak. Idegeneket eddig sem engedtem. Annyira sokan jártak hozzátok, vagy mi a baj??
2019. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20-25 szemèly ( gyerekekkel együtt )
2019. ápr. 22. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Az durva!!!! Én sem fogadnék így senkit ☺
2019. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De leginkább a nagy felhajtás ès a sok tömèny szagú kölni zavarja. Meg hogy a felnőttek nem hajlandóak csak alkoholt inni, ès úgy nèznek rá mint egy vèresrongyra ha üdítővel kínálja őket. Illetve volt már ( ráadásul rokon ) aki flegma lekezelő hangnemben kijelentette hogy ő ilyenkor nem iszik csak alkoholt, ès szó szerint sèrtèsnek vette hogy üdítővel kínálja.
2019. ápr. 22. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem fér a fejembe, hogy te miert nem erted, hohy nem o illetlen, hanem a vendegeitek. Ezek utan egeszen biztosan úgy intéznem, hogy még véletlenül se jusson be senki, inkább elutaznek valahova
2019. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Èn elfogadom, sőt igazat adok neki, csak az aggaszt hogy mitszólnak ahoz hogy mi meg megyünk locsolkodni a fiammal.
2019. ápr. 22. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menjetek. Bumm. Csináljatok valami programot harmasban
2019. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

nincs ebben semmi

- eredetileg a süldő legények az eladó lányokat öntötték nyakon vödör jéghideg kútvízzel- a lányok szépen kiöltözve vonultak az utcán - nehogy kimaradjanak a termékenységvarázsló hagyományból- és sikoltozva, rémüldözve, felháborodottan viselkedtek a nyakon öntés után


- a városba kerülve az évtizedek folyamán vegyszerekkel-pacsulikkal 80+ éves nénikéket kell megöntözni- mert különben megsértődnek, hogy elhervadnak


Délután együtt a család, menjetek valami szép helyre csupa virágzás minden, érezzétek jól magatokat!

2019. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"- a városba kerülve az évtizedek folyamán vegyszerekkel-pacsulikkal 80+ éves nénikéket kell megöntözni- mert különben megsértődnek, hogy elhervadnak" :D


Én sem engedem/nincs is nálunk ilyen már régóta. Én a legtöbb parfümre allergiás vagyok és kiekcémásodom tőle...

2019. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!