Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehetne karácsonyra?

Mit lehetne karácsonyra?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Anyós - apósjelöltnek kellene ajándék.

Szinházjegyet szerettem volna, a Pál utcai fiúkra (írtak is ki időpontot, de csak erre az évre, és kétlem hogy karácsonyig írni fognak még ki :/)


Szó szerint meg van mindenük mivel pénzes család.

Így semmi ötletem nincs mit adjak immáron 3.karacsonyra nekik.

Előző kettő karácsonykor ajándék csomagot csináltam (apósjelöltnek drágább bor, anyós jelöltnek kencefice, meg a kedvenc édességüket)

Ha nem írnak ki újabb színházelőadás időpontokat ciki lesz ha idén is kapnak egy drágább ilyen csomagot?

Vagy valami ötlet?


2019. okt. 29. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha van olyan jegy/utalvány, ami egy adott kategórián belül bármilyen előadásra beváltható? Esetleg valami páros program, wellness vagy hasonló? Végső soron csomag is jó, de talán kicsit személytelen, főleg, hogy idén IS ezt adnád. Beszélgess velük, én anyósom hasonló, mindenre is van pénze, mégis említette tavaly, hogy él-hal a nyuszikért. Rendeltünk neki nyuszis telefontokot, meg kapott egy csomag nyuszis zoknit, szinte földöntúli volt az öröm az arcán, pedig egyik sem egy olyan dolog amit ne tudott volna megvenni, egyszerűen csak sose jutott el odáig. :)
2019. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Létezik hozzájuk ajándékjegy, ha nem írják ki, vegyél ilyet, és mondd el, hogy arra szántad. :)

2019. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz ötlet az ajándékcsomag. És nem ciki.

Ha szeretnek színházba járni, vegyél nekik színházbérletet. De szerintem nézhetnél más színházban megtartott előadásra is jegyeket. Esetleg írj a színháznak, hátha pozitívan válaszolnak.

2019. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 nem is hallottam tudtam hogy van ajándék jegy.

Utana nézek nagyon szépen köszönöm!!

A másik kettő válaszolónak is köszönöm a gyors választ /segítséget. Aranyosak vagytok.

2019. okt. 30. 07:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Decemberben lesz kint a januári műsor. De javaslom, ha budapesti vagy, ne a neten próbálkozz jegyvásárlással, esélytelen, főleg 2 egymás mellé szólót.

Én már vettem az Allee-ban található jegypénztárukban rá, de sok helyen olvastam, hogy személyesen pénztárban van jegy, a netre nem raknak ki sokat.

2019. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 nem Budapesti vagyok sajnos.

Mikor szokták felrakni a januárit? Vagy ez változó? Mert akkor decemberben felmegyunk akkor Pestre személyesen.


Neked is köszönöm!

2019. nov. 3. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában minden hónap 10-e körül rakják ki a következő havit.
2019. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!