Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátság extrákkal barátnak...

Barátság extrákkal barátnak kell adni valamit karácsonyra? Kb hetente egszer talizunk pár hónapja, vélemény? Ti szeretnétek kapni, adni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Vagy akik ilyen helyzetben vannak ti hogy oldjátok meg?

#szex #ajándék #karácsony #köszönet #szerelem a részemről #ő nem kar #vegyek ne vegyek #boldog karácsonyt mindenkinek
2019. dec. 18. 21:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted felesleges. Az se tudod ki a Karácsony.
2019. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Flagstaff ***** válasza:
100%
Valami finom piát, pl egy pezsgőt, vagy erotikus cuccot, amit együtt "fogyasztotok el"? Vagy az nagyon intim? Rutinom zéró, csak ez olyan "adok is meg nem is" dolog lenne, hogy neki se kínos, ha nem ad semmit, meg neked se, ha valami komolyabbbat ad. Nem?
2019. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy kell :D Max. ha nagyon adhatnékod van, akkor vegyél valami kisebb szexjátékot: vibráló gyűrű, vagy valami bizergáló síkosító a karácsonyhoz közel eső dugiestre.
2019. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
17%
Előző vagyok. Nekem is sokáig volt kúrópajtim. A sok hülye buta idióta nő nem is tudja, mennyivel okosabb kúrópajtit tartani, akivel jó az ágyban, és nem kell összeállni mindenféle gyökér pasival a szex miatt. De nehogy belezúgj! A szexjáték, amit írtam, akkor sem gáz, ha te veszed, hiszen te is ugyanúgy profitálsz belőle. Jó mulatást :)
2019. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%

Ennyi rosszindulatú, szentèletű, okoskodó, önjelölt pszichológust egy helyen mèg nem láttam... Gondolom a hozzászólók nagyrèsze férfi (vagy inkább kisfiú), akinek mèg nem adatott meg egy jó szex, a másik fele meg templomba járó szűz nő! Igen, ezek vagytok ti, jöhet a lepontozás aztán mélyen gondolkodjatok el magatokon, hogy miért bántjátok a kèrdezőt! Nem ő a buta, hanem Ti! .. Vicc!


Szóval:

Kedves kérdező! Nagyon jól írta egy előttem lévő is: miért ne vehetnèl neki valami apróságot, miközben az életed legintimebb rèszèt vele osztod meg?

Én a helyedben vagy megbeszèlnèm vele konrkrètan és nyíltan, hogy legyen-e valami kis ajándékozás az ünnepek alatt, vagy tennèk rá valami célzást neki, hogy "vettem egy kis apróságot neked, remélem leülni fogsz" - ezzel elhintve, így tudja hogy neki is illik majd venni, ha eddig nem gondolt rá.

Én is voltam személy szerint ilyen helyzetben, sőt, más ismerősöm is. Mi mindketten vettünk és kaptunk is.


Mondjuk ha tényleg csak annyi a dolog köztetek, hogy jön-megy-szexeltek, de közben nem igazán tartjátok a kapcsolatot, nincs köztetek néha minőségi beszélgetès is, akkor nem biztos, hogy erőltetnèm a dolgot. De ezt már neked kell tudni, hogy milyen kapcsolatban is álltok! :)


Ha esetleg kialakulna az a helyzet, hogy te adsz, de visssza nem kapsz, az is egy jelzèsèrtèkű helyzet szerintem, de ez is már csak rád tartozik, hogy mit kezdesz vele magadban.

2019. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Leülni = örülni


Bocsi, a javító 😂

2019. dec. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%
Én ugyan lány vagyok, de sikítófrászt kaptam volna, ha annak idején kaptam volna bármilyen ajándékot a “kúrópajtimtól”. Szerintem nagyon nem fér bele. És jobban tennéd, ha kilépnél, mert már így is kellemetlen, hogy te odàig vagy érte, ő pedig nem. Hosszútávon így nagyon rossz lesz neked, mert nem fog beléd szeretni.
2019. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
Igen, szerintem vegyél neki valamit, valami apróságot..
2019. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
62%
Hát, valami apróságot szerintem vehetsz. Pl csoki, bor. Én úgy csinálnám, hogy ha kapok valamit, akkor odaadom, ha nem akkor nem, ne legyen ciki.
2019. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
Ha kedveled, és szeretnél is adni neki valamit, akkor adjál neki nyugodtan:) Szerintme pl az is kedves gesztus, ha rajzolsz neki valamit, vagy veszel neki egy tábla/doboz csokit. Vagy pl valami ilyen kis mini plüssös kulcstartót akár. :)
2019. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!