Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is már nagyon várjátok a...

Ti is már nagyon várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még messze van. Én már nagyon várom a karácsonyt, mert egyik kedvenc ünnepem. Ti hogy vagytok vele?

2019. nov. 20. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Előtte lévő készülődést jobban szeretem, mint magát az ünnepet. Inkább azt várom, hogy két hétig szabin leszek. :)
2019. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Lehet sajnálatos de nem várom már úgy mint pár évvel ezelőtt, ajándékozás annyira nem izgat. Jó lenne barátokkal inni de azt se fogok szerintem mert "leszokóban" vagyok szóval nincs mit tenni, valamit majd azért kitalálok :D
2019. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva nekem ugyanolyan nap, mint az összes többi, de azért jó lesz pár napig szabin lenni.
2019. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen! :)
2019. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Egyetemre jártam. Na nem büfé szakra, hanem rendes egyetemre, ahol nem létezett a karácsony, csak a vizsga időszak.

Még nem tértem magamhoz azóta sem.

Nekem sokáig nem lesz semmi a karácsonyi szünet, mint rossz emlék.

2019. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Én is várom már. Imádok díszíteni, dekorálni, ünnepelni,meg ami hozzá tartozik :)
2019. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Én is nagyon vàrom😊 jövő hétvégén kezdek díszíteni és sütöm az első adag mézeskalácsot😊
2019. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

Én is nagyon várom!

Épp az anyukámmal beszélgettem erről, aki szintén szereti a karácsonyt, hogy jövő héten már itt az advent, és hétfőn elkezdjük díszíteni a lakást :)

Amúgy én is kicsivel jobban szeretem a karácsony előtti készülődést (főleg az adventi hétvégéket) és a szentestét, mert akkor nagyon várakozós, ünnepélyes a hangulat.

Szerintem a karácsonyi ünnepkör tetőpontja a szenteste. Akkor van "kimaxolva" a hangulat. Ilyenkor egyáltalán nem bánom, hogy korán sötétedik, mert legalább hamarább bekapcsoljuk a kivilágítást és készülődünk az ünnepi vacsorára és az ajándékozásra.

2019. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de csak azért, mert munkaszüneti nap, amúgy nem ünneplem.
2019. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!