Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai még ez a várakozás, de már nagyon várom az adventet, a mikulást, a karácsonyt, a díszeket, a fahéj és narancs illatát és persze a mézeskalácsot. Nagyon szeretem ezt az ünnepet! Ez a szeretet, és ajándékozás ünnepe végülis!😊😊😊😊😊

2020. nov. 8. 10:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát igen...
2020. nov. 8. 13:27
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elégg szomorú karácsony lesz. Még ha nekem nek és neked sem,de sokaknak igen. Ebbe gondolj bele.
2020. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen belegondoltam.....nagyon szomorú
2020. nov. 8. 13:55
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom arra gondolt, hogy pont december közepén érjük el azt a szintet amikor már a kórházak is összeomlanak és a folyosókon fognak fetrengeni a haldokló emberek.


Bizony ilyen szempontból nagyon csúnya lesz.

Remélem észbe kap a kormány és az ünnepre való tekintettel mostmár fellép érdemben. Ez mostmár az utolsó esély, hogy megmentsük a kórházakat.


Mielőtt pedig bárki meghazudtol vagy rémhír terjesztőnek állít be hadd mondjam el, hogy édesanyám covid osztályon ápoló és elmondta, hogy ilyen állapotokat a katasztrofa filmekben látott utoljára ami ott folyik.

2020. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Uhh,milyen rossz (sőt borzalmas) karácsonyunk lehet,hogy épp az EÜ az utolsókat rúgja...és még én készülök orvosnak...na mindegy.
2020. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14: Tegyék, ha ez muszáj! De azt elvárom, hogy további repülőjáratokat ne töröltessenek, és a haza állampolgárai beléphessenek!
2020. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen várom.
2020. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Várnám, ha nem lenne a vírus. Így viszont inkább tartok tőle.
2020. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Igen, nagyon!! :)
2020. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem várom. Évek óta nincs hangulatom, a karácsonyi dalok engem elszomorítanak. Persze más kedvét nem akarom elvenni, megveszem mindenkinek amit kér, úgymond megjátszom magam hogy jajj milyen jó az ünnep, mert nem akarom elvenni más kedvét, de számomra ugyan olyan nap mint a többi.
2020. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!