Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek egy válogatós 88...

Mit vennétek egy válogatós 88 éves mamának?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy milyen igényei vannak, mert nagyon ritkán találkozunk és a karácsonyra haza fog jönni hozzánk két hétre. Fitt állapotban van és szeret beszólni az embernek, élvezi kritizálni mások munkáit, szinte hobbiból teszi mindezt. Szeret nosztalgiázni, nézegetni a régi fényképeket.

Egyedül annyit tudok, hogy szereti a kesudiót, az aszalványokat és a diákcsemegét, de szeretnék neki egy kis vegyes ajándékcsomagot adni neki meglepetésképp. Szeret kávézni is.

Esetleg valamilyen kreatív ajándékot tudtok ajánlani?



2020. nov. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél valami szép üvegtárolót, és ízlésesen rétegezd bele a magvakat - aszalt gyümölcsöket.


pl. az IKEA-ban :

[link]


[link]


De máshol is van hasonló...

2020. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fénykép album.

Rendezgethei az emlékeit.

2020. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nagyon ízléstelen.
2020. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
9%
Ajándékutalványt is adhatnál neki, egy temetkezési vállalkozóhoz. Nagyon ügyes a 88 éves mama, hogy útra kel hozzátok ebben az egészséges időszakban, amikor dúl a járvány. Ha örökölnél is tőle, puszilgassad és jól ölelgessed is meg.
2020. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%

Ennyi idősen már van hogy merevek az izmok

Én vagy masszázs alkalmakat adnék vagy masszírozó gépet/matracot

2020. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vörösbort szoktam neki vinni kis ajándékcsomaggal kávé - bombon és filteres tea kíséretében. Mellé MC macskáimról egy fényképes naptár amibe bele tudom illetve tudja rakni a képeket ahogy szeretné.
2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!