Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a...

Mit vegyek karácsonyra a szüleimnek 2500Ftból?

Figyelt kérdés
Összesen ennyi van amire tudnek venni valamit. Kerlek adjatok valami tippet

2021. nov. 28. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ékszer, zokni, alsonemu, hazi zokni, konyhai cucc pl. 100 ft-os boltba, nasi box= kulonbozo nassolni valo egy kis femdobozba vagy papír dobozba csomagolva.
2021. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Csinálj papírból családfát, és nyomtass rá családi fotókat. Ha az ő szüleikről, tesóikról is találsz, garantált a siker. A keret kijön 2500-ból.
2021. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Az első szerintem jókat írt, az alsónemű kivételével. Szerintem azt fura lenne szülőknek adni/venni, hacsak nem a 60+-os anyám/nagyanyámról van szó, aki már nem képes magának megvenni ezt.
2021. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%
Én tavaly a fiamtól fényképet kaptam. A Dm-ben kinyomtatta egy közös képünket, vett egy szép képkeretet, és azt kaptam 😍. Nagyon örültem neki, azóta is kint van. Ez biztosan beleférne az összegbe. Ha jó a viszonyotok, tuti ők is örülnének egy családi fotónak.
2021. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én gyerekem lennél, tökéletesen elégedett lennék egy karácsonyi képeslappal, mert imádom őket :)
2021. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én vacsorameghívást adtam a szüleimnek tavaly. Kicsit több volt a menü ára, amit főztem, mint 2500, de szerintem annyiból is ki lehet hozni valami finomat. Aztán egy üveg bor mellett beszélgettünk késő estig.
2021. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 4# tök jót ír. DM, Rossmann, Müllerben a nyomtatható nagy fotó tök látványos, ilyenkor szép karácsonyi témájú keretet is lehet a géppel köré szerkeszteni és talán 160 Ft darabja, 15X20-as méret. Ha van mindenkiről jó fotó akkor egy gigaképet is összerakhatsz ha van egy kis barkácsvénád. Netről szedjél ötletet, most divatosak a 3D-s faldekorációk.
2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én idén szedtem szép tobozokat, néhányat lefújtam csillámos sprével dísznek. Vannak kikes és pepcos dekor cuccaim, készülnek gömbök is. Szeretlek anya, apa, mama felirattal szerintem igazán szép emlék, lehet lakkozni is.. Lehet nyomtatni vékony matrica papírra a családtagok arcát. Így mindenki ott lesz a fánál, akkor is ha nem tud mindenki eljönni... Tavaly szedtem több részletben szép nagyszemű csipkebogyót, felvágtam, kiszárítottam. Celofánban adtam 1db szép szalag masnival.
2021. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én egy finom bort adnék. Már ha szoktak borozni.
2021. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Zokni, ékszer, bombon, közös képek kinyomtatva, valami dísz, amit te készítettél
2021. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!