Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiatal, avagy kezdő háziasszon...

Fiatal, avagy kezdő háziasszonyok, ti milyen sütiket próbálok megsütni karácocsnyra?

Figyelt kérdés

Nem néztem szét a kérdések között, de biztos van hasonló, nézzétek el nekem.

20L



2021. dec. 21. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg könnyű és alaprecept van a neten. Pl bármilyen sajtos pogi, rúd, rögtönpuha mézeskalács, amit nem kell a hűtőben pihentetni, sütés nélküli torták.
2021. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a mézeskalács már elsőre is sikerült :) Csak annyi a lényeg, hogy ne égesd szénné, mert hamar kész van. És akkor is finom, ha nem díszíted ki.
2021. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
mézeskalács, zserbó
2021. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kekszes almásat szoktam, azt csak főzni kell, és sokáig jó, mindenki szereti. Linzer is nagyon egyszerű, barack lekvárral összeragasztva. A bejglim sosem lett az igazi, azt inkább rendeltem.
2021. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kókuszgolyó is elég egyszerű. Csináld gazdagon, meggyet is teszel bele. Marcipángolyókat is csinálhatsz vagy trüffelt. Utóbbi is pofon egyszerű.
2021. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
mézeskalács, keksztekercs, kókuszgolyó
2021. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszgolyó piskótatésztából. Mindegy, hogy sikerül a piskóta, úgyis szétmorzsolod. Én kakaósan sütöm, de még utána is teszek bele kakaót, meg persze lekvárt, tejet, mazsolát, és sok-sok rum aromát. Végül kókuszreszelékbe forgatom.
2021. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Zserbógolyó, kekszszalámi.

Idén az előbbi mintájára hamis zserbót akarok még. :)

2021. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!