Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Furcsa hogy a fizikai rosszull...

Furcsa hogy a fizikai rosszullét kerülget az egész karácsonyi színjátéktól, amit ilyenkor itthon át kell élnem?

Figyelt kérdés
Mások elvárása, meg találkozás olyan rokonokkal, akik amúgy jól láthatóan ki nem állhatnak engem
2022. dec. 24. 05:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha ennyire utálod, akikkel találkozni kell, akkor nem.
2022. dec. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem fura, éns is-, tesóm is ilyenek vagyunk. Nézd azt, hogy ez csak pár óra, max. 1-2 nap, és minden folytatódik tovább, tehát kibírható.
2022. dec. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Felnőtt ember vagy, elméletben. Tanulj meg alkalmazkodni és elviselni a kellemetlen helyzeteket is. Pár órát csak ki tudsz bírni?!
2022. dec. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Netán 18 alatti vagy és köteleznek téged, hogy találkozz velük?

Nem megyek oda ahol nem látnak szívesen, ez ilyen egyszerű.

2022. dec. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Teljesen igazad van.
2022. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Én egyedül sógoromat utálom aki képes minden évben eljátszani azt, hogy ő pofátlanul magának csomagol kaját és a pálinkás üveget is amikor itt van kisajátítja magának.


De most idén kicseszek vele mert nem teszem ki az üveget az asztalra és én fogom diktálni a piálás tempóját.

2022. dec. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

En csak a kaja miatt szeretem a karacsonyt. Ilyenkor minden gyöker aljadék embernél legalább jókat lehet enni. En meg egész évben szinte éhezés szinten vagyok a lakber miatt.

Ilyenkor legalább látok ehetek olyan ételeket is, ami szinte boldoggá is tesz.

Akkor is ha tudom hogy olyanokkal ülök egy asztalnál akik a hátamba állitják a kést amugy igazábol, csak épp játszák a fejüket ilyenkor.

2022. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Apa temetése kapcsán amikor ősszeult a család, anyám arra használta az összejővetelet, hogy amig nem voltam jelen addig az egész családnak azt hazudta rolam hogy drogozok meg q.rva vagyok. Es nem a tesom, a barátja, hanem a 90 éves nagyimtol tudtam meg.(a saját testvérem pedig sem védett)


Na en ilyen emberekkel karácsonyozom.

7.voltam.

2022. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7,8 :( Nagyon sajnálom, ez odavert most nekem! Az Isten aldjon meg igaz baratokkal, es anyagi jóléttel téged! HUG
2022. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, jólesik jó szavakat is hallani
2022. dec. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!