Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » (Szpojler!) Gyerekkorotokban...

(Szpojler!) Gyerekkorotokban mit gondoltatok a karácsonyfáról?

Figyelt kérdés

A szüleitek azt mondták, hogy a Jézuska hozza, ti feldíszítetlenül nem is láttátok?

Vagy ezt sosem kötötték a Jézuskához? Inkább együtt díszítettétek fel?

Köszönöm a szavazatokat és a kifejtéses válaszokat is!



2023. ápr. 14. 15:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Mondhattak volna bármit hogy az Atyaúristen hozta,vagy bárki, de én láttam hogy apám hozta és mi díszítettük fel. És az ajándékokat is a szülőktől kaptuk. Innentől kezdve csak én néztem furán a szüleimre hogy milyen hülyék, hogy ilyen történetekkel fárasztják magukat és engem, aminek semmi értelme.
2023. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyesmi, együtt vettük meg a fát, együtt díszítettük és az ajándékokról is tudtuk hogy nem a jézuska hozta, de Mikuláskor jött a Mikulás, néha ezen összeveszünk azokkal a családtagokkal akiknél mindent a jézuska hoz, de összeségében ez így mindenkinek jó
2023. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 NTBS ***** válasza:
23%
Ateisták voltunk.
2023. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

A fa kint volt kertben és apám vágta ki, ezt láttam is. Ahogy azt is, ahogy behozza.

Este pedig az angyalok díszítették fel (nem a Jézuska).

2023. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kindig a Jézuska hozta. Mamámhoz előbb jött, már reggel, így tesómmal ásétáltunk hozzá. Amikor hazaértünk már nálunk is állt a feldíszített fa. Mi pár évig díszítettük a gyerekeknek, aztán kérdezték miért árulnak fenyőfát, és mondtuk, hogy valaki a Jézuskatól kér fát, valaki szereti, ha saját maga válszthatja ki. A fiaim télen azt kérték, hogy most ne a Jézuska hozza. (6 és 8 evesek). Ívy együtt díszítettük, és az ajándékot hozta csak alá.
2023. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
11- egy hálátlan gyerek lehettél vagy vagy nem is tudom, azért így beszélni a szülőkről elég szomorú... Ők a gyerekkorod akarták megalapozni, nem érdemlik meg szerintem hogy így beszélj róluk.
2023. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Boldoggá tenni *
2023. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nálunk a Jézuska hozta, éjszaka hozták be és díszítették fel a szülők, míg aludtunk. Sokáig el is hittem a dolgot, emlékszem, egy nagy csoda volt, hogy reggel felkeltem és itt volt a karácsoynfa ajándékokkal :)


Mi is így csináljuk, míg kicsik.

2023. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
76%

Nálunk nem volt jézuska meg mikulás. Nem hívő egyik szülő se.

A karácsonyfa "szokás", és mi díszítettük.

2023. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%
19 Szerintem nem attól függ hogy hívőek e vagy sem a szülők, hanem hogy mennyire hajlanak rá hogy higyj ebbe a szép álom világba.
2023. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!