Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem szomorú, hogy a budapesti...

Nem szomorú, hogy a budapesti karácsonyi vásárok egy árban vannak a bécsivel, ahol kb három-négyszeres fizetések vannak?

Figyelt kérdés
Köszönhetjük ezt Orbánnak?

dec. 5. 01:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
A bérleti díj is bécsi árak, sajnos.
dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

"Köszönhetjük ezt Orbánnak?"

Miért? Gyurcsány vagy akárki más idején nem ugyanígy volt? De. A karácsonyi vásárok nem arra valók, hogy ott vásároljunk jó áron, hanem arra, hogy oda járjunk bámészkodni, zenét hallgatni, meg egyéb ilyen ingyenes dolgok. A gazdagok meg vesznek is ezt-azt - függetlenül attól, hogy külföldi turisták-e vagy magyarok.

dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Karácsonyi vásárra menni nem szükséglet, hanem kifejezetten luxus, érthetö, ha az árai is azok.
dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

"Karácsonyi vásárra menni ... kifejezetten luxus"

Azért odamenni még nem luxus. Méregdrága minden, de azért belépőjegy még nem szokott lenni... Ne adjál nekik ötleteket, köszi. :)

dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
.i vittunk otthonrol elore elkeszitett forralt bort termoszban es azt ittuk...a vasarban. Tudod mikor fizetek annyit erte mint ott kellene. A setalgatas, nezelodes ingyen van...még.:-)
dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Most voltam a prágaiban, itt 70 korona a forralt bor, ami kb 1100 ft, abszolút nem mondanám luxusnak.
dec. 8. 01:12
 17/21 anonim válasza:
77%
Én pont Bécsben ittam az egyik legrosszabb forralt bort, a Stefansdom mellett. Úgy látszik, már ott is eladnak minden sz@rt.
dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"70 korona a forralt bor, ami kb 1100 ft, abszolút nem mondanám luxusnak"

Hát, én egy üveg borért szoktam ennyit kifizetni, nem pár deciért (aminek ráadásul csak kb. a fele, ha bor)...

dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De nem egy adventi vásáron. :)
dec. 9. 00:08
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
De mondom, hogy nem ott kell vásárolni. :) Ha ilyen áron adják, még forraltbort sem...
dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!