Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem szomorú, hogy a budapesti...

Nem szomorú, hogy a budapesti karácsonyi vásárok egy árban vannak a bécsivel, ahol kb három-négyszeres fizetések vannak?

Figyelt kérdés
Köszönhetjük ezt Orbánnak?

dec. 5. 01:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes érzések és vélemények kavarognak bennem, nézzétek el nekem, ha csapongok.


Ezek ilyen hangulat és gondolatmorzsák:


- olyanok szídják a Vmarty réti árakat, akik nem is járnak oda

- az árusok a drága helypénzre hivatkozva kérnek mindenért csiliárdokat, de megfizetik a helypénzt, hisz kint vannak

- senkinek nem szorítanak fegyvert a fejéhez, hogy odamenjen, hogy ott bármit is vegyen


Ergo: az az árus, aki elfogadta a drága helypénzt, ne sipákoljon, ha belement. Az a vevő, aki kifizeti a bszottdrága árat az amúgy szar áruért, ne sipákoljon, ha egyszer belement a dologba, aki életében nem járt ilyen karácsonyi vásáron a Vmartyn, az ne sipákoljon, hisz lövése nincs az egészről. Akinek megfelelnek ezek az árak és ez a minőség, hajrá, senki nem tartja vissza.


Plusz bónusz saját állásfoglalás. Nem vagyok csóró, meg tudom fizetni az ottani árakat, csak nem akarom. De nem bántok senkit, egyszerűen nem vásárolok ott semmit. Tesómékkal kimentünk a Bazilikához és a Vmartyra is a hngulat miatt. A standokon afféle bucsus jelleggel a nedves nyirkos levegővel érintkezve megannyi csomagolatlan édesség, gumicukor, csokoládé, csilliárdokért, felette köhögő, tüsszögő emberekkel. Mondom vegyünk édességet! A Kempinsky háta mögött valódi nagypolgári exclusive hangulatban ott van a Stühmer márkabolt. Elegáns, luxus, minőségi és a Vmarty-i lédigszarok árának töredékéből igazi prémium luxustermékeket vettünk. Ennyike.

dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!