Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötlet 40es...

Karácsonyi ajándék ötlet 40es férfinak?

Figyelt kérdés

Könyörgöm normalis karácsonyi ajándek ötletet adjatok!!!

Néhány hónapos friss kapcsolat, egyedülálló szülők vagyunk mindketten, nincs hobbink csak a munka/ gyereknevelés teszi ki az életünknek jelenleg. Borzasztóan stresszes, rohanós évem volt, teljesen ki vagyok fogyva az ötletekből.

Nem parfümözik, nem olvas könyvet, valami apró személyesebb dologra gondoltam esetleh amiröl eszébe jutok.ha ránéz. Valamit irjatok nagyom-nagyon kérlek titeket!!!!


dec. 16. 20:04
 1/5 anonim válasza:
100%

Ha hord valami ékszert, vegyél neki egy karkötöt, akár bör vagy ilyesmi. Nemesacél se olyan drága.

Ajándék helyett adj neki élményt. Színházjegy, vagy koncert, kabaré, ilyesmi.

Vidd el valahova kirándulni, nézzetek meg valamit.

Vidd el Bécsbe, Prágába vagy akármilyen szép helyre egy-két napra.

Ha van valami érdeklödése, keress rá olyan szemináriumra, továbbképzésre, elöadásra és fizesd be oda.

dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szervezz valami közös programot.

Borkóstoló, színház, welness, bicikli túra, sétarepülés, bármi ami passzol hozzá.

40re már megvan minden tárgyi dolog az ember életében, ha nincs elmegy és megveszi.

Maradnak azok, amik ehető, ihatóak, vagy élvezhetőek, de magának, egyedül nem venné meg az ember.

dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Élményhez kevés a lehetőségünk, mivel nehezen szabadulunk el a gyerekektől. Ő is egyedül nevel 2 gyereket, és én is 2 picit, szóval korlátozottak a lehetőségek. Ekszert nem hord, alkoholt nem iszik. Ehető iható dolog ki lehet még más?
dec. 16. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a csokit, bonbont akkor azt is rakhatsz.Egyébként a párom is full komplikált.Ruhát szoktam neki venni :) Szerintem vegyél neki egy márkás pólót olyan színben amit szeret

Sapka+sál szettet vagy ha nem hord sapkát sálat sem akkor kesztyű biztos jól jön a hideg napokra.Egy illatosító az autójába pl :)

dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy minek örülne. :)
dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!