Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Akiknél kicsit szűkösebb a...

Akiknél kicsit szűkösebb a kassza, nálatok mi kerül az asztalra az ünnepekkor?

Figyelt kérdés
dec. 17. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vagyunk a tradícionális menük híve, a húslevest, halászlevet pl. nem szeretjük. Stefánia vagdalt lesz krumplipürével és bejgli (abból is kókuszos, mert a diósat és mákosat nem szeretjük).

Nem kell nyolc fogásos vacsora, azt a pénzt fektessétek inkább 1-2 olyan ételbe, amit igazán szerettek. :)

dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat az offért, de kókuszos bejglit hol lehet kapni?
dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi valami tésztát fogunk enni meg levest, nem karácsonyozunk.
dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi Csokis bejglit szoktunk csinálni, mert nem szeretjük a dióst sem a májost :(.Köszönöm.Egyszerű fogásra gondoltunk. Húsleves/ töltöttkáposzta meg rántott dolgok salátával.
dec. 17. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2., nem venni fogjuk, hanem elkészíteni, ez alapján:

[link]

dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak a karácsonyfán fogunk spórolni, idén kihagyjuk és marad az asztali dísz. A kaján egyáltalán nem akarunk spórolni. Ugyanaz lesz, mint mindig, húsleves töltött káposzta, kacsacomb, lila káposzta, marhapörkölt, torta és sajtos rúd. A bejglit nem nagyon szeretjük.
dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira nem kedvelem a karácsonyt, így önként vállaltam ünnepi műszakot.

24-én nappalos vagyok

25én ügyeletben leszek: azaz reggeltől másnap reggelig

26-án ugye reggel érek haza így akkor fogok aludni, utána pedig átmegyek szüleimhez enni


Nálam nem lesz karácsonyfa, illetve ünnepi étel sem. Nem spórolás miatt (bár az sem rossz ötlet), egyszerűen csak az utóbbi években már nincs hozzá lelkesedésem


27L

dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oh ezt szomorúan olvasom kedves 7es :( Sajnálom hogy nincs meg a lelkesedésed az ünnepekhez :( Kitartást neked a munkában😇
dec. 18. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gesztenye krémleves, részeges csirke rizzsel
dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!