Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A Karácsony estét otthon...

A Karácsony estét otthon töltitek kettesben a párotokkal, vagy mentek a szüleitekhez?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első Karácsonyunk, úgy, hogy eygütt lakunk és nem tudom, hogy legyen. Anyuék persze szeretnénk ha átmennénk Szenteste, anyós szerint az estét kettesben kéne töltsük otthon és csak másnap menni a családhoz. Nálatok hogy van, hogy lesz?
2011. nov. 27. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1 éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk a Párommal, és számomra egyértelmű, hogy a szentestét kettesben töltjük, de szívesen látunk bárkit nálunk. 25-én a Párom dolgozik, úgyhogy megyek valakihez (mamáék/anya) 26-án meg apához talán. Majd kiforrja magát. A szilvesztert tuti anyával töltöm kettesben, mert a párom és anyu férje is dolgoznak.

23N

2011. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Dagadt vagy...? :(
2014. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Family, még. Én legalábbis másképp elképzelni sem tudom. Mi "amerikai" karácsonyozunk kettesben és együtt is fejezzük be ;)
2015. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!