Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kaptok karácsonyra? Én...

Ti mit kaptok karácsonyra? Én remélem nem könyvet, utálom a könyveket.

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit. Ha könyvet kapsz, küld el nekem!
2011. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy provokatív kérdés. Ti erre élveztek?
2011. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Szomorú, hogy utálod a könybveket. Tőem karácsonyra azt kapnád, hogy levágnám a net-előfizetésedet, itt se olvass, ha könyvet nem olvasol...
2011. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szolj mindenkinek hogy utalod a konyveket, utalsz olvasni, csak a monitoros betuket elvezed, es akkor biztos nem vesznek konyvet. Mi ebben a nehez?
2011. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elég sajnálatos h nem szereted a könyveket. Na mind1.

Amúgy mi az h mit kapunk? csak nálunk van úgy h nem mondjuk el egymásnak hanem legyen meglepi? amúgy is, örülj annak amit kapsz. Örülj neki h ha kapsz egyáltalán vlmit. Ne kezd el fikázni még azt se h ha könyvet kapsz, a családod is biztos nagyon izgul h tetszeni fog e neked az ajándékod. És egyáltalán te veszel nekik vlmit? neked h esne h ha nekik nem tetszene amit adnál nekik?

2011. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!