Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot szántok...

Milyen ajándékot szántok karácsonyra a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 16:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Könyv!! Valami könnyű... Szent Johanna Gimi, Tökéletes kémia. Valami fantasy...
2012. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

Én 14 vagyok, de valami ilyesmiknek örülnék:

-Shoujo mangák

-Romantikus filmek

-Ruhák, cipők, táskák, övek, sapkák, stb... (elég veszélyes, de anyukámnak van érzéke az öltözködéshez + méretünk is egyező)

-Ékszerek (Azt már a lánytól kell megkérdezni, hogy milyet szeret... Én a hosszú, lógós nyakláncokat szeretem, amin egy medál van. Ez a medál pedig egyedi legyen, pl. gyümölcsök, motívumok, édességek, vagy bármi más hülyeség. :D Fülbevalókból én a beszúrósakat szeretem, és szintén az egyedieket, ahogy a karkötőkben is.)

-Forróvizes palack (Egy már van, de annyira imádom, ahogy melegít a téli napokon... :D Ez szerintem mikulásra jobb lenne, mert árban sem drága, és jobb a tél elején megvenni, mert akkor tovább jó lesz)

-Tisztálkodási dolgok (Szerintem minden lány szereti az ilyen dolgokat... A Müllerben vannak csomagok, én most névnapomra kaptam olyat, amiben muffin illatú tusfürdő volt, meg rózsaszín fürdőkavics, illetve valami aranyos kis szappan, és egy fürdőszivacs. De nekem teszenek a muffin/torta alakú szappanok, és úgy alapból szeretem a jó kis szappanokat :D)

-Krémek, arcpakolások (Szintén a Müllert ajánlom. Nem is drága, és iszonyat jó dolgok vannak ott! Én most kaptam egy cseresznyés csomagot, cseresznyés testápolóval, ajakbalzsammal, tusfürdővel, testradírral, testvajjal, és imádom! Vannak 300 Ft körül egyszeri használatra való hajpakolások. Én olyanból vettem párat a legjobb barátnőmnek, és imádta! Van lehúzható, van pattanás ellen, van száraz bőrre, van csokis, stb... Nézzetek körül ott, minden lány imádná az onnan szerzett holmikat)

-Hajas dolgok... (Hajvasalók, csavarók, hajszárító, hajcsatok, hajráfok. Persze ne legyen kislányos. Aztán hajspray-k. Sampon + balzsam csomagnak is örülne szerintem mindenki...)

-Irattartók, tollak (Én szeretek iratokat tartani, rendezgetni. Tavaly kaptam egy csomagot, amiben volt egy csomó irattartó, illetve adtak még egy fagyi alakú tollat, azért oda voltam)

-Pendrive (Filmeknek, képeknek tökéletes, imádom azon tárolni. Ha átmegyek a barátnőmhöz, csak rárakom ami kell, és kész. Tavaly kaptam egy 1G-at, de inkább valami nagyobb tárhelyűt vegyetek, mondjuk 4-8G...)

-"Smink" (Én sem sminkelem magam, és szerintem egy 13 éves lánynak úgyszintén nem kéne, viszont a szájfény, vagy egy korrektor, esetleg szempillaspirál, vagy ajakbalzsam abszolút belefér, jó érzés lesz a lánynak, hogy adtok neki ilyet...)

-Körömlakkok (Én spec' a pasztell színeket szeretem, de ezt megint a lánytól kell megtudni... Aztán vehetsz különféle körömerősítő lakkokat, vagy körömdíszítő lakkot, csillámot, repedezős lakkot, vagy körömnyomdát! Én az Ázsia Centerben vettem 400 Ft-ért a körömnyomdát, nem a legjobb de használható. A legtöbb lány szereti az ilyet, főleg ha összeraksz egy nagy köröm-csomagot! Meghalnék örömömben... A Rossmann-ban sokféle körömlakk van, illetve még körömlakk javító ceruza, meg tököm tudja mi is van ott! Nem a legolcsóbb, én olyan 500 Ft körül veszek ott egy lakkot, de tényleg jók. :) Oh, vehettek körömpolírozót is, vagy mi az...)

-DVD, DVD tokok... (Én szeretek filmeket letölteni, és akkor már ki is írom őket... Általában nyomtatható DVD-re írom, és akkor arra is nyomok egy CD mintét, + a borítót is, és kész az "eredeti" DVD :D)

-Parfüm (No comment, nem hiszem, hogy van olyan lány, aki megveti az illatokat)


Hát kb. ennyi lenne, ezzel is csak azt akarom mondani, hogy nagyon sok függ a lány stílusán. :) De szerintem a fent írottak többségének minden lány örülne...

Egyébként én eddig mindig drága dolgokat kaptam:

12 évesen: laptop, nyomtató, dvd lejátszó

13 évesen: Tablet PC, TV

De én azokat nem szeretem annyira... Kicsit bűntudatom van, amikor nagy tételeket kapok, így jobban örülök a kis, lányos dolgoknak. :) 14/l

2012. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kihagytam:

-Sütős/főzős dolgok! (Hajtok tortaformákra, receptkönyvekre, sütidíszítős izékre, muffinformákra, mini fánk sütőre, stb... Egy lánynak, még ha nem is akar, akkor is tudnia kell sütni főzni, szóval szerintem ez tökéletes ajándéknak! :))


Amúgy jó ötlet a megfigyelés! :)

Figyeld őt, hogy mik azok, amit nézeget, illetve mi az amit megvásárol, és így kicsit megtudhatod, hogy miket szeret. :)



Amúgy ajánlom, hogy nézz "Mit kaptam karácsonyra?" videókat. :) Magyart eddig még nem nagyon találtam (1 volt, de letörölték..) Viszont angolul RENGETEG van, és szerintem látod, hogy miket kapnak. :) Vannak 13 évesek is, de ezek idősebbek, ami viszont szerintem nem baj. Max. ami olyan (smink) azt nem veszed figyelembe.

http://www.youtube.com/watch?v=k--u3Bpq2CY&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=LNqLmx18PEo

http://www.youtube.com/watch?v=_YBoGTy0h-Q&feature=plcp

http://www.youtube.com/results?search_query=What+I+got+for+C..


Vagy vannak Haul videók, amik magyarul is vannak... Az arról szól, hogy mutofatják a lányok, hogy miket vettek... Ez a lány pont 13 :)

http://www.youtube.com/watch?v=p5OhYv3r0d8&feature=plcp


Szerintem megéri nézegetni az ilyen videókat, főleg a külföldieket, mert sokkal, de sokkal jobb dolgokat kapnak, és én is nagyon örülnék olyan ajándékoknak... :) 14/ll

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 pattancs válasza:
27%
vegyél neki cigit ;) örülni fog :)
2012. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Én pl: nagyon szeretek lovagolni és lovam is van. és kaptam egy kobakot (lovagló sisakot) ami elég jó márkájú.

olyan ajándékot kaptam ami szükséges volt a lovaglásban és még nem volt!

Én nagyon örültem neki mert egyszerűen szeretem ezt a hobbit:)

2012. aug. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

A húgomnak (14 éves) mindig valami egyedit választok. Például születésnapjára rendeltem neki egy Vivienne Westwood nyakláncot, mivel nagyon szereti a Nana című animét is filmet és azt mondta, hogy ez a tervező készítette a ruháit.

Idén karácsonyra ebay-ről fogok neki rendelni valami csinos ünnepi ruhát, mert abból mindig hiánya van :) A ruhához választok valami cipőt és körömlakkot :)

Remélem segítettem.

2012. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem 4 csemetém van. (18-16-6-4) A mi módszerünk, hogy napi szinten odafigyelünk gyerekeinkre. Mire vágynak, mi foglalkoztatja őket, mi az aktuális hobbijuk. Többnyire nem ünnepnap, születésnap előtt vásárolunk ajándékokat, hanem amikor épp belefutunk abba a dologba amit szeretne valamelyik. Jól eltesszük, mikor aktuális elővesszük. Persze nem lehet ezt bármilyen ajándékkal eljátszani. A romlandó ill. garanciális termékeket mi is köszöntés előtt szerezzük be.

A hangsúly a figyelmen van! Ha nem egymás mellett éltek, hanem együtt éltek, akkor sokkal könnyebb dolga van a szülőnek (is). Ki tudná jobban, mire van szüksége egy kamasz lánynak, mint a családja, barátja, barátnője?


/nagyban segít persze, ha van hobbija és nem csak egy helyben üldögélő, falat néző típus a gyerek :-) /

2012. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 prettygirldk válasza:
Én 16 éves vagyok, és már 10 éves korom óta a legjobban gyönyörû csillogós ruhákra vágyom (szoknyásruha) és sminkekre. A plüss macikat meg a dedós cuccokat felejtsd el, mert az drasztikus is lehet ;)
2012. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

szerintem egy laptop vagy esetleg egy kirándulás a szobája saját búttoral és amiket ő szeretne

11/L

2012. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Ha szeret olvasni, vegyél Neki könyvet. ^^ Egy parfüm és/vagy egy tusfürdő mindig jól jön, meg egy neves törölköző, ha még nincs. DVD/CD/PC-s játék, TopModelles rajzfüzet ( [link]
2012. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!