Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot szántok...

Milyen ajándékot szántok karácsonyra a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 16:09
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
L/14
2012. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
en fiatalabb koromban-es most is-folyton konyvet kertem minden jeles alkalomra.szerintem artani nem arthat :)
2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kisallatot kerlek ne ajandekozz a masik tudta nelkul!!!

A kisallat erdekeben!

2012. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj. (remélem, tegezhetlek :) )

Ha van pénzed, vegyél neki új telefont (gondolom, ő is most megy gimibe, szüksége lesz valami jobbra, profibbra). Csak akkor, ha régen kapott újat, vagy még nincs neki.

Én személy szerint tuti örülnék bármilyen kozmetikumnak, igaz, nem sokszor használok sminket, mert szerintem öregít (14 éves vagyok), de ballagásomra nagyon szeretnék feldobni egy ezüst színűt. Szóval ilyesmi alkalmakra is vehetsz neki sminket, de ne sminkkészletre gondolj, hanem ilyen egyszerűre, amit te állítasz össze: szempillaspirál, színtelen szájfény, szemceruza, szolid mono(!)szemhéjpúder, arckrém, ilyesmik.

Ha ez nem tetszik, szerintem ruha is jó ötlet lenne, vagy egy ifjúsági regény, esetleg könyvutalvány (?). Vagy valami közös program, például mozi. Most úgyis kijött az Alkonyat utolsó része, hátha az is érdekelné.

Ha most megy kollégiumba (már ha megy), akkor azzal kapcsolatos dolgokkal is meglepheted: tejesüveg [link] ágynemű, bőrönd, hajvasaló... :) A lehetőségek tárháza végtelen. Remélem, még nem késtem el a válasszal. :)

14/L

2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Tudom hogy nem mostani a kérdés de ezt muszáj elmondanom. Én is 12 éves vagyok (leszek pár hét múlva) de anyum megengedi hogy alkalmakkor kisminkeljem magam.


Egy kis szempillaspirál, rúzs, pirosító, ennyi.

2017. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!