Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hasznos tanácsot szeretnék...

Csillagok kérdése:

Hasznos tanácsot szeretnék kérni karácsonyi ajándékozás ügyben, egy 8 éves kislánynak mit lehet venni, ha egyébként megvan mindene? Olyat szeretnék, aminek igazán örül.

Figyelt kérdés
Bábszínház, társasjátékok, plüssök - ezekből már van elég, inkább valami más kellene.

#karácsony #hasznos ötletek
2012. dec. 14. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányos nyaklánc
2012. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajz füzet, süthető gyurma, gyerek szakácskönyv.. Én az utóbbit ajánlom leginkább...
2012. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami kreatív dolog. Ékszerkészítő szett vagy festékkészlet megfelelő (aquarell) papírral. Egy jó könyv, sok van, ami igazán ilyen kislányoknak való, például Elisabetta Gnone Fairy Oak könyvei vagy Astrid Lindgren Harisnyás Pippi könyvei. Origamis vagy gyöngyfűzős könyv, persze akor hozzá gyöngyöt vagy színes papírt is.

[link]

2012. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pl:


[link]


ez nagyon csajos,ennek is örülne:


[link]


De egy napló is nagyon hasznos lenne,lassan tinédzser lesz,le kell írni a kis titkait:)


ez nagyon pofás,hisz a legjobb barátnőjével szerkesztheti:


[link]

2012. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ilyen korú kislányoknak mindig a gyöngyfűzős szetteket szoktam javasolni :)
2012. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az Aquabeds-et ajánlom. Nem tudom mi a neve, de lehet hapni táskákat többféle méretben(én nagyobbat vennék azt tudja majd vinni kiránduláskor), amihez vannak tollak és saját maga színezheti ki, szerintem ez is jó dolog, én biztos örülnék neki ha 8 éves lennék:D
2012. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Color Me Mine táskák. Nézz utánna a Googleban.
2012. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!