Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy lehet valakit lebeszélni...

Hogy lehet valakit lebeszélni a karácsonyi ajándékvásárlásról?

Figyelt kérdés
Anyámról van szó. Ő minden évben vesz ajándékot a család minden tagjának, holott tudja hogy nem igényeljük. A többi felnőtt családtag nem vesz egymásnak semmit, csak a gyerekeknek, szóval ő lóg ki a sorból egyedül és kicsit hülyén érzem magam hogy nem utasíthatom vissza az ajándékát, mert akkor kitörne a balhé. Van valaki hasonló helyzetben?
2012. dec. 15. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Örüljek, hogy nem vagyok ilyen helyzetben??

Basszus, én akkor örülnék, ha ez lenne a legnagyobb problémám!!

Szánalmas vagy. És igen, álszentkedés, mártírkodás és műhiszti, amit csinálsz. Ennyi.

2012. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én is azt gondolom hogy szomorú hogy nem tudsz kapni. Nem tudom hogy ez neveltetésedböl fakad vagy honnan, de valami miatt nem birsz kapni. èn bármit kapok elfogadom, és megköszönöm. Nem adom vissza nem húzom az arcomat, ha valaki adni akar valamit azt azért teszi mert ez jó neki.
2012. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Neked nem kell ajándékoznod, ő viszont szeretne. Nincs ebben semmi. Ha szereted anyukádat, akkor fogadd el, és örülj neki. Ha meg nincsen rá semmi szükséged, add oda valaki másnak, akinek nagyobb szüksége van rá. Én örülnék, ha kapnék idén ajándékot, de nem fogok. Ettől függetlenül még várom a karácsonyt. Örülj, hogy ez a legnagyobb problémád..
2012. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fogadd el az ajándékot.Lehet,hogy egy nap nagy hasznát veszed az ajándéknak.
2013. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!