Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nem kapok semmit?

Miért nem kapok semmit?

Figyelt kérdés
Karácsonyra úgy beszéltem meg nővéremmmel h ad egy 20.000 ft-ot én meg vettem neki most karira sálat meg kesztyüt elég drágán. a nővérem 26 éves és nagyon gazdag .

#paladin01
2012. dec. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
És mégsem ad neked egy 20ast vagy mi a bajod?
2012. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az is meg más is
2012. dec. 16. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne az? Mi a konkrét bajod?
2012. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet azért nem kapsz, mert pénzéhes vagy. Nem elég a 20as? Attól még, hogy gazdag, nem kell olyan hatalmas dolgokat ajándékoznia. Meg nem is kell eltartania téged. Szóval nem értem mi bajod. Ebből az egész kérdésből csak annyi derül ki, hogy kevés pénzt költ rád a tesód. Hozzáteszem a 20.000 az nem kevés. Sőőt.
2012. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen b+zmeg bocs de én ugy értem h kb vettem neki 50 .000 ftért ajándékot . másodszor meg te vagy pénz éhes mert nekem azért kell egy kibszot 20 as mert xboxra gyüjtök mert a régebbi be szart
2012. dec. 17. 13:52
 6/8 anonim válasza:

Hát már ne is haragudj,de te nem vagy normális! 50-ért tuti nem vennék sálat,meg kesztyűt,még magamnak sem,nemhogy ajándékba! Amúgy milyen kesztyű? Reggelre kv-t főz,és ha kérsz,akkor kölcsön is ad? Mert akkor megérte! :D

Ha meg ennyire gyűjtesz,akkor így is buktál 30-at,ha megkapod a 20 at tesódtól! Szóval ilyenkor azt szokták csinálni,hogy megbeszélik a testvérek egymás között,hogy csak valami 1-2 ezer forintos ajándékkal lepik meg egymást,mert a többit szeretnék másra költeni! Amúgy meg ha simán kidobsz 50 ezret egy ember ajándékára,akkor husom ne sírjon a szád,hanem lapíts,mint az állat!!!

2012. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek vettél neki ilyen drágán? Már eleve az, hogy megbeszéltétek, hogy egy 20ast kapsz, és ráadásul gyűjtesz is, akkor nem kéne 50ért vásárolni. És én ugyan miért volnék pénzéhes? Nem én költök 50et és nem én nyafogok, hogy csak egy 20ast kapok a kőgazdag testvéremtől. Legközelebb ne vegyél neki ennyiért ajándékot.
2012. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ebben az egészben csak azt nem értem hogy ha azt beszéltétek meg hogy karácsonyra kapsz pénzt, akor miért sírsz már 15-én?Van meg 9 nap karácsonyig!!
2012. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!