Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki lidl-ös szatyorban 3 kg tőkehúst ajándékoz karácsonyra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Kitől kaptad? :D
2013. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
74%
hááát. Meglehetősen igénytelen dolog.
2013. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
57%
Attól függ. Szerintem sokan örülnének neki :)
2013. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem milliomosnak adod, hanem olyannak, aki szűken él, jobban örül neki, mint valami felesleges ajándéknak.
2013. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Csatlakozom a 3-ashoz!:) Köztük Én is!:)
2013. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

hát,még mindig jobb mintha szemeteszsákban tette volna

mint az én anyósom

2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
5-ös vagyok. És nem azért,mert "szűken élnénk",hanem egyszerűen csak mert háziasszony vagyok. Szerintem tök jó!:)
2013. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mi kaptuk a párommal, a testvérétől és a pasijától. Szűken élünk, de nem éhezünk. Szürke marha húsát mostanság biztos nem vettünk volna, az ára miatt. Nem tudom hova tenni magamban a dolgot. Viaskodom az érzéssel magamban, hogy megalázó-e avagy sem...?!

Akármilyen szűkösen él egy rokonom, pl anyukámékat is segítettem már ki akár hússal is, amikor mi jobban álltunk anyagilag, na de karácsonykor...?! Miért adták oda előtte két héttel, mondjuk?

Ti mit szóltatok volna? :)

2013. jan. 3. 21:40
 9/23 anonim válasza:
87%

Szerintem a szürke marhahús elég nehezen beszerezhető, igazi kuriózum. Az ára is elég húzós. Én pl. biztos, hogy nagyon örülnék neki, pedig szerencsére van mit ennünk.

Nem tudom, mi a megalázó benne. Kicsit ritka, hogy karácsonyra hús, de szerintem családtagoknál ez egyáltalán nem gáz. (A szekrényem tele van tusfürdőkkel és testápolókkal, mert abból szinte minden alkalomra kapok néhányat, hidd el, jobban örülnék a marhahúsnak:))))

2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy husi és nem egy falióra vagy váza.. de szürke marha hús! Állati drága és nehezen beszerezhető. Örülj neki szerintem és ne érezd megalázónak mert egyáltalán nem az! :)
2013. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!