Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülőknek karácsonyi ajándék?

Szülőknek karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy lehet adnék külön-külön, de úgy Apának nehezebb lenne kitalálni valamit, vagy adnék valami közös ajándékot (pl.:ágynemű, stb.), de igazából nincs semmi frappáns ötletem.

Kézi készítésű ajándék nem nagyon jöhet szóba, mert ilyen kis apróságokat nem adok, mert felesleges, és semmi értelme. Tavaly festettem egy képet, az viszonylag jó lett, de nem fogok minden évben festeni. :P Valami hasznosat szeretnék, ami, ha házhoz kapcsolódik, modern és dizájnos.


16L



2014. dec. 15. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. közös színházjegy?

Moziutalvány?

DVD vagy könyv?

2014. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj valamit. Vagy várj, nézz meg egy ikelya katalóguscht.
2014. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs a városban mozi, plusz útra nem szeretném őket 'kötelezni'. :P

A színházjegy jó ötlet lenne, de Apa nem annyira színházas, Anya meg most volt Pesten egy előadáson. :P

Gondoltam valami közös programra, de az is van már, egy napos lehetőség elmenni egy hotelbe, de még mindig nem mentek el.

2014. dec. 15. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

"Kézi készítésű ajándék nem nagyon jöhet szóba, mert ilyen kis apróságokat nem adok, mert felesleges, és semmi értelme. "

pedig egy szülő a legjobban az ilyen ajándéknak örül :)

könyv tényleg jó ötlet - apukád ha szeret valamilyen sportot, vagy van valami hobbija akkor ilyen kategóriába keresnék neki, anyukádnak egy főzős, vagy romantikus- esetleg egy jó krimit... te ismered őket, te tudod milyen beállítottságúak ilyen téren, de ezzel nem lőhetsz mellé

2014. dec. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én mindenkinek valamilyen jegyet, belépőt veszek, amire tudom, hogy magától nem szánna pénzt. Szerintem ezek hasznosabbak, mint a tárgyak, amiket maguknak is megvesznek. Anyum színházbérletet kap, mert nagyon szeret járni, néha elmegy 1-1 előadásra, de a bérletre sajnálja a pénzt. Hugom (18 éves) egy olyan fesztiválra kap belépőt, amire szintén nem lenne pénzem. A 10 éves öcsémnek pedig ajándék mozijegyet veszek (persze kettőt, egyedül nem mehet), mert még sosem volt, szüleimet folyton azzal nyúzza, hogy el akar menni erre meg arra mikor lát ajánlót, de nem viszik el soha. Lehet, hogy majd én elmegyek vele. Páromnak gokart jegyet veszek, mert az az álma :D
2014. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en anyukamnak egy termoszt vettem
2014. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Papádnak valami jó ki bőr mappát vagy pénztárcát vagy briftasnit. Vagy a házhoz szeretnél valamit venni? Az nem lenne személyhez kötött. Bár anyukádnak vehetnél valami konyhai eszközt, vagy parfümöt vagy dezodort, szappant, Papádnak is vehetnél férfi dezodort, valami igen kellemes illattal, valami különlegeset, de vehetsz akár könyvet is, kérdés, mi érdekli őket. Utazásos könyv papádnak? Főzős könyv anyukádnak? Vagy egy csomag kártyát, ha szokott a család együtt kártyázni (römi).
2014. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!