Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a felesleges, haszontalan ajándékba kapott tárgyak? Mit csináltok velük?

Figyelt kérdés

Sokszor lerí, hogy az ajándékozó csak ki akart pipálni.

Vagy csak én vagyok ilyen hálátlan, és mindennek örülni kell? Most kaptunk egy porcelán angyalkát

...

Nagyon kicsi a lakásunk, gyakorlatilag megtelt, csak mi tudjuk, h mire van szükségünk.



2014. dec. 21. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit tovább adhatok valakinek, az nem bosszant, csak az, ami annyira haszontalan, vagy ízléstelen dolog, hogy én szégyellném bárkinek is odaadni. Előfordul, hogy az ilyen holmikat összerakom egy dobozba és lomtalanításkor megszabadulok tőle.
2014. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú ilyen csak ki akarom pipálni dolgokat szerencsére csak egyszer kaptam. Mondjuk számomra ultra gáz volt. Nagynénémtől kaptam egy melegítő együttest XXL-es méretbe. Mind ezt a magam 50kg-os súlyomra, és még csak az sincs hogy valaha ilyen méretem lett volna, mindig vékony voltam még terhesen se hordtam ekkora ruhát. Vagy hogy rég látott mert előtte mikuláskor találkoztunk. Azt oda adtam a legjobb barátnőmnek, rá jó volt.

A másik ugyan abban az évben a nagymamámtól kaptunk a férjemmel közösen egy lepedőt. A kinézete még hagyján, mert az az igazi régi vastag, fehér a szélén vékony piros-zöld csíkkal. De a francia ágyunkra kaptunk egy 90x200 as lepedőt. Járt már nálunk, nálam mert már akkor is ez az ágyam volt amikor egyedül éltem. látta már az ágyamat. Ez mind a kettő tipikus, valamit előkapok a szekrényből jó lesz az...

2014. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon idegesít, maximum továbbadom.
2014. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
engem igen, és én is figyelek arra, hogy az ajándékozottamnak olyan ajándékot vegyek aminek hasznát tudja venni. és igen jó pár éve rátértem arra a módszerre, hogy egyszerűen csak megkérdezem az emberektől, hogy mit szeretne kapni. nem mindenkinek látok bele a fejébe, nem tudom mire van szükségük, de szerintem inkább ne legyen meglepetés és kap egy hasznos valamit minthogy meglepetés legyen de semmire sem tudja használni az adott dolgot.
2014. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!