Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hahooo. Van itt olyan aki mar...

Hahooo. Van itt olyan aki mar most, varja a karacsonyt? Mert en igen. Lehet kicsit beteges De mar letoltottem a szamlalot.105nap van meg hatra. Azon gondolkozom mit fogunk enni.

Figyelt kérdés

Mar most mondtam itthon hogy majd megyunk fat venni stb..

Megneztem mar kb 3meset.Polar express.Mindent.Pedig meg szeptember eleje van.

En imadom a karacsonyt.Vagyis a hangulatot es mindent!16/L



2016. szept. 10. 17:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk a Kikában, és már a karácsonyi díszeket árulták. :D
2016. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
30%
Rühellem a karácsonyt úgy ahogy van, szóval nem várom. De amúgy még az év harmada hátra van, kissé röhejes már most ezen pattogni és ezt nem csak azért mondom, mert nem szeretem.
2016. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Mióta karácsonykor töményen tanulnom kell, mert vizsgaidőszak van, nem várom. :( Előtte az utolsó szorgalmi hetek is kemények, így ráhangolódni se tudok. Utóbbi 2 karácsonyomba csak így hirtelen belecsöppentem, kb dec.23-án döbbentem rá, hogy hoppá ajándékok, díszek, sütik stb.
2016. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

Várom. Most jutott eszembe pár napja, hogy már gyorsan itt lesz a karácsony.

Szeretem, mert az nálunk egy olyan szép és nyugodt időszak. Igazából az egy-másfél hét pihenés miatt is várom nagyon. De a hangulatát is szeretem nagyon.

2016. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Várom. Már megvettem az ajándékok egy részét is. Sőt várom legyen nyár végi akció és akkor majd kerti bútorokat is megveszem jövő nyárra.
2016. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Uhuum van azert itt par egeaz cinikus valasz is:)

Azoknak uzennem hogy igaza van az egyik valaszolonak...Muszaj varni valamit.

Lehet van itt mar pesszimista depreszios..De azoknak javasolnam hogy kezdjenek magukkal valamit.Igy nem lehet jo elni😊de puszi nekteeek😘

Ja es aki azt irta mar most varja az aug.20az siessen el ne vigyek az osszes tuzijatekot.Akik pedig kerti butort akarnak venni akciosan azoknak is javasolnam mert elkapkodjaak:)

2016. szept. 11. 14:39
 17/28 anonim ***** válasza:

Kb. Június óta azon visítok a férjemnek, hogy legyen már jó hideg tél és hó (az Alpokhoz közel élünk, itt mindig van). Egy-két hete már a testvérem is közölte, hogy mindjárt karácsony :D


Lehet én is beteg vagyok, de nem szeretem a nyarat. Ősz, tél a kedvencem, azt imádom. A karácsonyt meg különösképp. Nagyon várom már.

2016. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%

"Uhuum van azert itt par egeaz cinikus valasz is:)

Azoknak uzennem hogy igaza van az egyik valaszolonak...Muszaj varni valamit.

Lehet van itt mar pesszimista depreszios..De azoknak javasolnam hogy kezdjenek magukkal valamit.Igy nem lehet jo elni😊de puszi nekteeek😘 "


Ember, te is leírtad és megerősítem: rohadtul nem normális már most ezt várni. Még jövő héten is javában nyári idő lesz, nem is tudom egyáltalán hogy jut eszébe ilyen valakinek. Ez már beteges :D

2016. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A beteges szerintem inkabb te vagy:)

Nem ertem miert nezd ezt a kategoriat akkor.

Kellemes unnepeket igy jo elorre!Hidd el elrepul🙊

2016. szept. 11. 20:45
 20/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én a karácsonyt nem kimondottan szeretem, de az előtti időt, az ádventet nagyon. Épp ma mondtam a kollégámnak, hogy tökre olyan hangulatom van, mintha advent lenne (persze ennek meg van az oka, tehát nem csak úgy a semmiből).

Én már rég tudom, mit fogok sütni, kb. már tavaly bejelöltem a könyvben, hogy mi lesz a menü.

2016. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!