Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hahooo. Van itt olyan aki mar...

Hahooo. Van itt olyan aki mar most, varja a karacsonyt? Mert en igen. Lehet kicsit beteges De mar letoltottem a szamlalot.105nap van meg hatra. Azon gondolkozom mit fogunk enni.

Figyelt kérdés

Mar most mondtam itthon hogy majd megyunk fat venni stb..

Megneztem mar kb 3meset.Polar express.Mindent.Pedig meg szeptember eleje van.

En imadom a karacsonyt.Vagyis a hangulatot es mindent!16/L



2016. szept. 10. 17:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, feltettél egy kérdést amire válaszoltam. Nem tetszik neked a válaszom az oké, de miért kéred ezt rajtam számon ha te tetted fel a kérdést? Imádom az ilyen unatkozó gyerekeket.
2016. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Varjunk 'kedves utolso':)

En teljesen normalisan tettem fel a kérdést..

Te kezdtel el betegezni stb..

Te meg nem ertem miert olvasod a kategoriat ha ennyire idegesitenek dolgok:)

2016. szept. 12. 16:56
 23/28 anonim ***** válasza:
Aha, szóval ha szerintem nem normális az olyan viselkedés, hogy az év 30%-ában 2 napot vársz, akkor nem olvashatom a kategóriát? Te tisztában vagy azzal, hogy ez egy f..szság? Ennyi erővel te minek reagálsz a válaszomra? Ha nem tetszik akkor ne olvasd.
2016. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igazabol te irkalsz az en kerdesemhez.:)Te tudod mit?Leszek en az okosabb es abba hagyom:)Sugok kicsit:Ha nem vagy butus akkor nem kell valaszolni.
2016. szept. 12. 18:56
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem hagytad abba, csak azt akarod, hogy tiéd legyen az utolsó szó.
2016. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
😀😬
2016. szept. 13. 14:21
 27/28 anonim válasza:
Én nem várom különösebben. Sose jut eszembe mit kéne vennem a családomnak és ez elszomorít minden évben.
2016. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 KarsaiB válasza:

Én is várom!

Imádom az őszt is, mert hideg van, gyönyörű színekbe borulnak a ligetek, erdők, városok.

De a telet még jobban. Remélem lesz hó, mert az eddigi évekbe alig volt :/

2016. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!