Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még azért elég messze van, de én már nagyon várom. Imádom hogy együtt van az egész család, sütünk, főzünk, díszitünk jó a hangulat meg hát ugye az ajándékozás.

2016. nov. 1. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, várom. És az ajándékozást is imádom. Nem is tudom, hogy írhat valaki olyat, hogy nem, mert anyagias meg a reklámok ...

Ha nem akarod, hogy hasson rád, akkor nem kell vele foglalkozni.


Imádom a karácsonyt. Egész évben lesem az elejtett szavakat, most is már megvan mindenki ajándéka. Csak azokkal vagyunk ilyenkor együtt, akiket szeretünk, együtt főzünk, sütünk, szép ruhába öltözünk, nevetünk, beszélgetünk, béke van és kacagás.


Decemberre már mindent meg szoktam venni: ajándékot, csomagolókat, tartós és fagyasztható hozzávalókat az ételekhez, a borokat stb. Így csak a frissen megveendők maradnak az ünnep előttre.


Advet alatt már semmi dolgom nincs, mint a kivilágított városban forralt borozni, nézni a fényeket, sült gesztenyét majszolni. Az év legnyugodtabb és legszebb időszaka ez.

2016. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
JA mert szünet lesz. KI ne várná?
2016. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most, hogy elérkezett az ősz első napja, igen, várom :) De a hideg még nem.
2019. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!