Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok ajándék tippeket...

Tudnátok ajándék tippeket adni karácsonyra? Nem tudok mit venni édesapámnak, valami olcsóbb, egyedi ajándékra gondoltam

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyv vagy könyvutalvány
2016. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Márciuska ***** válasza:
Esetleg készíts neki valamit te magad. Akkor is lehet kitalálni valamit, ha nem vagy barkács zseni, pl. számítógéppel nagyon jó egyedi könyvjelzőket szerkeszthetsz neki. Vagy válogasd össze a kedvenc zenéit, és készíts belőle cd-t, és nyomtass hozzá egyedi borítót. Én apunak olyan könyvjelzőket csináltam, amire gyerekkori kedvenc rajzfilmjeiből nyomtattam képeket, meg régi csokipapírok képeit, amiket kicsi korában szeretett. Anyunak meg a fiatalkori kedvenc slágereinek dalszövegét nyomtattam ki, az előadók fotóival, és lefűztem egy albumba. De jó ötlet valami egyszerű olcsóbb tárgy egyedi gravíroztatása, pl. tollra vagy borosüvegre valami személyes szöveget vagy üzenetet íratni.
2016. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolod, mi jobban ismerjük apukádat, mint te magad? Ha egyedit akarsz, annak személyre szabottnak kell lennie.
2016. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!