Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti szeretitek a karácsonyt?...

Ti szeretitek a karácsonyt? 😋🙈🎄

Figyelt kérdés

Ti szeretitek a karácsonyt???😊 Ha igen mit szerettek benne? Pl: Hangolódást, az illatokat...stb!!!

Értelmes válaszokat kérek😜

Köszi🤗



2017. nov. 4. 10:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%

8-asnak: azt meghiszem, hogy nem tetszik neked a stílusom, hiszen őszinte vagyok, számodra ez szokatlan, mert a hozzád hasonlóknak csak a hazudozás meg a képmutatás megy! Az őszinte szavaktól egyszerűen nem tértek magatokhoz, értelmezni sem tudjátok, nem értitek, hogy mi ez. Úristen, de szánalmas vagy, ha tudnád. Szerencsére nem tudod....

Buta pedig te vagy, de még mennyire - én kimagaslóan intelligens vagyok, szerencsére.

Az empátia viszont teljességgel hiányzik belőlem a hozzád hasonló buta, sátán által megszállt birkák irányába.

Ezt készséggel elismerem.

2017. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

#11


Azt se tudod mit írsz te buta majom. Az őszinteség nem azt jelenti, hogy pocskondiázol embereket te agyhalott. Az intelligenciád meg max a kisegítő suliban kimagasló. A normális emberek közül már rég lemorzsolódtál. Az igazságodat meg megtarthatod magadnak nyugodtan, mivel fingod nicns arról, hogy nálunk hogyan zajlik egy karácsony.

2017. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igen, hogy fennkölt legyek, a jó édes anyucid birka maximum. Pont ezért ellett meg egy ilyet....
2017. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is a négyes válaszolóval értek egyet, mert én is utálom azt ha már október végén elkezdik az egész karácsonyi hangulatozást, boltok, kirakatok már sorre telnek meg díszekkel, nagyobb üzletekben már ezrével sorakoznak az ehhez kapcsolódó dolgok ami szépnek szép, nem vitatom. Ezzel nekem az a bajom hogy mire eljön a december amikor igazán kellene erre készülődni addigra már kezd elmenni az ember hangulata, kedve az egésztől és már szinte unalmassá válik az egész.

Én direkt nem is díszítem fel a házat december 20-ig mert megunom mire eljön a karácsony. Én alapból december közepén kezdek el erre készülődni, hangolódni, annak megvan a maga ideje erre készülni. Persze ajándékok terén amit én adok azt legtöbbször már októberben elkezdem átgondolni mi kell, meg mi hogyan, kinek mi legyen, mert ezeket nem szeretem az utolsó pillanatokra hagyni.

2017. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Én direkt nem is díszítem fel a házat december 20-ig"


Nem is szokás Magyarországon. Itt előbb advent van, aztán karácsony fadíszítéssel, aztán még hetekig megvan a karácsonyfa. Amerikai szokás már advent elején (vagy akár előtt) feldíszíteni mindent, a karácsonyfát is, gyakorlatilag lelőni a poént, mire eljön a karácsony, már szinte unalmas nekik tényleg, aztán háromig számolnak és már le is szedik a fát. Sokkal jobb a magyar szokás: az ünnepet várni, az ünneplést csak akkor megkezdeni, amikor már itt a karácsony, és aztán az egész karácsonyi ünnepkörben ünnepelni hetekig, nem azzal várni a három királyokat, hogy már se fa, se dekoráció, se betlehem, se semmi.

2017. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

#6 vagyok

Drága 11-es válaszoló. Attól hogy én nem szeretem a karácsonyt attól hogy nem vagyok őszinte?

Te biztosan jobban tudod, nem?

Ez esetben tévedtél, ne az interneten gyakorold mentalista tudásod, ugyanis itt nem tudod megérezni mások reakcióját, kifejezését.

Szóval nagyon szépen megkérlek hogy ne vadaskodj, mert nem tesz jót az egészségnek!

Azt olvastam hogy akik sokat vadaskodnak, hosszú vasorruk lesz és félnek tőle a gyerekek. Szóval kerlek ezt ne! Köszi! (Irónia pls)

Egy 13 éves hívő lány aki semlegesnek érzi a karácsonyt és egyetért a 12-es válaszolóval.

2017. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjedek már, mindenkinek más a véleménye.


Én szeretem a karácsonyt, számomra fontos ünnep, mivel hívő vagyok. Bár az engem is idegesít, amikor a bevásárlóközpontok már októberben kiteszik a dekorációt, meg nyomatják a jingle bells-t.


De egyébként nagyon szeretem az adventi időszakot, a gyertyagyújtásokat, a hajnali miséket, a várakozást, a hideget, a forró teát, majd a szentestét, amikot kivilágítjuk a házat és megerkezik a világosság. Szeretem a közös családi ünneplést, nálunk nem kell megjátszani magunkat, mert az év minden napján szeretjük egymást.

2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Minek amugy karácsony ezt nm ertem? Mindenki megjatsza magát meg az egész egy pénz kidobas h ezt meg azt és ugyan olyan nap mint a többi.. velem nagyon jo karacsonyozni azt mondjak, alszok eszek telozok flegmulok ennyi:D
2017. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A hangulatot, az illatokat igen.


A kötelező képmutatást gyülölöm, nem is szeretek fél oránál többet a"családdal" lenni.

Minek, az év 363 napján leszólnak és kibeszélnek, akkor meg adják a jofejt. Szánalmas.

2017. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

"Mivel a gonoszság megnövekszik, sok emberben kihűl a szeretet." (Máté 24:12)

"Mert lesznek az emberek magukat szeretők, pénzsóvárgók, kérkedők, kevélyek, káromkodók, szüleik iránt engedetlenek, háládatlanok, tisztátalanok,szeretet nélkül valók, kérlelhetetlenek, rágalmazók, mértéktelenek, kegyetlenek, a jónak nem kedvelői. Árulók, vakmerők, felfuvalkodottak, inkább a gyönyörnek, mint Istennek szeretői." (2Timótheus3:2-4)

2017. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!