Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek szüleimnek karácson...

Mit vegyek szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Minden évben készítettem nekik valamit, most pedig,mivel dolgoztam nyaron arra gondoltam, hogy most nem készíteni hanem venni fogom az ajándékot. Tudtok Tippet adni? Ti mit vennétek a szüleiteknek?
2017. nov. 9. 21:52
 1/8 Unikornispata ***** válasza:
Írj róluk valamit!Nem mindegy,hogy 40 éves apuka,aki horgászni szeret,50 éves apuka,aki sportol valamit,vagy 45 éves anyuka,aki zenél,vagy vagy 60 éves anyuka,aki sütögetni szeret...
2017. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apukám 50 éves, szeret horgászni és túrázni. Neki bicskát vennék vagy horgász cuccot. Anyukám 45 éves, de ő csak olvasni szokott
2017. nov. 9. 23:27
 3/8 Unikornispata ***** válasza:
80%

Az én apum is szeret horgászni.Egyik évben vettem neki ilyen jó kis csalikat a Tescoban-kukorica meg nem tudom mi a fene :D,meg úszókat.De akár vehetsz neki.Nehezéket is,és készítesz neki egy vagány tárolódobozt.Anyukádnak vehetnél ilyen picuri olvasólámpát,amit a könyvre lehet tűzni,és mondjuk mellé egy cuki könyvjelző.De az milyen vagány lenne,ha apuddal szövetkeznétek,és feldobnátok egy kis plusz könyvespolcot a falra, és mondjuk rá egy új könyvet :)

De amúgy adhatsz nekik pihenőt is:fogsz egy dobozkát,beleteszel egy filmet,pattogatott kukoricát,egy bort/pezsgőt/kólát,és készítesz bele kupont,hogy aznap te végzed a házimunkát,hogy ők "randizhassanak".A film végére összedobsz egy rizottót :D

2017. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Unikornispata ***** válasza:
41%
Én helyesebben írtam,mint amilyen végül lett-nem tudom,mi történt...
2017. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Unikornispata ***** válasza:
69%

Vagy közös program veled is:

-szabadulós játék

-termálfürdő

2017. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Hívd meg őket egy családi ebédre amit te fizetsz egy étteremben, mindenki boldog lesz, hogy együtt vagytok és nem költöd a pénzed felesleges dolgokra.
2017. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Apukádnak bicskát vagy horgász cuccot,anyudnak könyvet :D
2017. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én idén megkerdeztem anyukamat, mert semmi ötletem nem volt. Csajos egyszínű törülközőt kert úgyhogy azt kap. Apukám pedig hatalmas Arsenal drukker ezért Arsenalos bőr pénztárcát kap.
2017. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!