Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti is alig várjátok, hogy az...

Ti is alig várjátok, hogy az idei karácsony is gyors letudódjon és vége legyen?

Figyelt kérdés

Az év legidiótább ünnepe a Valentin nap után. Remélem kocsmák nyitva vannak azért :D

19/F


2017. nov. 25. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a karácsonyt, és a többi ünnepeket. Hiába keserves az életem, de a hangulatát nem veheti el tőlem senki.
2017. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, én szeretem.

Mindenkinek olyan a karácsonya, amilyenre megszervezi. A miénk jó! :)

2017. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Igen! A valentin nap is baromság. Mondjuk egyikkel sem foglalkozom. Régebben zavart a dolog a kenyér miatt, de már lefagyasztom, szóval minden oké :)

33/N

2017. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem :)

De ha nekem sem lenne párom és csak egy szar családom lenne, illetve barátok helyett csak pár piázócimborám akkor én is le akarnám tudni.

2017. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És utána mit vársz, hogy végre letudódjon? A hideg telet? Aztán egy nem annyira kedvelt rokon kötelező születésnapi buliját? Aztán az iskolai tanévet, vagy a munka végét? Aztán pedig máris újra szeptember? Lehullanak a levelek és már kezdheted is megint várni, hogy eljöjjön és véget is érjen a Karácsony.. És így telik el az élet, nagyon gyorsan, úgy, hogy észre sem veszed. Talán állj meg egy percre és nézz körbe magad körül, hogy mi az, amitől élvezi tudnád, vagy szebbé tehetnéd ezt az ünnepet. Hidd el, nem az ünnepek az idióták, és van körülbelül 350 sima nap, amikor semmit sem kell másképp csinálnod. Persze Karácsonykor sem kell.
2017. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs kivel unnepelj, mi, haver? ;)

Legyel jobb fej es egybol akad baratno, onnantol szeretni fogod az unnepeket.

2017. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem nyert a tipped, "Haver". A családi részét utálom csak a dolognak, túl nagy képmutatás.


proli

2017. nov. 26. 12:30
 8/14 A kérdező kommentje:
A sok idióta aki azt hiszi, hogy ilyenkor jaaj de nagyon össze KELL gyűlni és kimutatni mennyire szereted a másikat, holott csak egy nagy pénzköltekezés és idegeskedés az egész. Köszi, kihagyom, elvan a család a gyereke nélkül, még akkor is, ha hisztiznek, hogy ugyan miért nem tartok velük évek óta a rokoni karácsonyozásban :D
2017. nov. 26. 12:33
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

8: Mi nem tehetünk róla, hogy neked rossz családod van.

Nálunk nem képmutatás, nem szórjuk a pénzt, szeretünk együtt lenni. Olyanokhoz nem megyünk ilyenkor sem, akiket nem szeretünk, akikkel egyébként sem szoktunk találkozni. És min kéne idegeskedni? Nálunk ez a legnyugisabb időszak az évben.

2017. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, en jovo ev januarjaig (vizkeresztig) folyamatosan unneplek es ez mar most vasarnap el fog kezdodni, advent elso vasarnapjan.

Unneplobe oltoztetem a lelkemet, szamot vetek az egesz ev esemenyeivel, vegiggondolom a barataim hosszu listajat es megtervezem, hogy az elkovetkezo egy honapban mikor es kit keresek fel, hogy a szeretetemet kimutathassam neki(k).

2017. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!