Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsony egyedül?

Karácsony egyedül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban összeomlott minden körülöttem. Elváltam, anyagilag is nehéz helyzetben vagyok, nincs kedvem senkihez. Elvagyok egyedül, olvasok, főzök, filmezek, csinálom a dolgom. Idővel jobb lesz, csak most annyi minden történt, hogy egyszerűen egyedül akarok lenni. Nem hiányoznak a karácsonyi filmek, fények, kaja, zene egyenesen taszít. Meg lehet ezt érteni?
2017. dec. 9. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
meg
2017. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2017. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
91%
Igen
2017. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
98%
bárcsak mindneki ilyen egyszerű kérdéssel fordulna a gyakorira! remélem megnyugodtál a válaszokat látván :D
2017. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Simán. Az a furcsa, hogy ez miért kérdés. Ha valaki azt írja, hogy nem, akkor gyorsan csapsz ez nagy xmas partit? Az is ugyanolyan nap mint a többi.
2017. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszönöm. Csak rá akartam kérdezni mielőtt találom a családnak. Remélem nem sértődnek meg.
2017. dec. 9. 19:04
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha vannak gyerekek, akkor az ő kedvükért érdemes erőt venned magadon és végig csinálni az ünnepeket, hogy ők élvezzék legalább.

Ha nincsenek, akkor tégy belátásod szerint, nem tartozol elszámolással senkinek.

Szerintem teljesen érthető, hogy ilyen kedved van.

Nézz egy jó sorozatot, olvass pár jó könyvet karácsonkor, foglald le magad, nem kötelező ünnepelni, úgy tedd, ahogy neked jó.

2017. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Szuper, bár az én karácsonyaim lettek volna ilyen "meghittek" a rokoni jópofizás helyett.


Én nagyon élveztem volna, ha egyedül lehetek, és nem kell minden nap másnál bájologni, akik egyébként fúrnak és kibeszélnek mindenkit, de akkor adják a "rendeset".

2017. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

Ha vannak gyerekek, akkor az ő kedvükért érdemes erőt venned magadon és végig csinálni az ünnepeket, hogy ők élvezzék legalább. - már miért kéne kínkeservvel "ünnepelnie" - és szégyenkeznie, amiért pl. nem vett semmit, mert nincs pénze - pár kölyök miatt? :D


Nekem ezt mondaná valaki, hogy jaj, a kicsik miatt, ott nevetném ki.

2017. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
En megertenem, szerintem semmi gond ezzel.
2017. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!