Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsony egyedül?

Karácsony egyedül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban összeomlott minden körülöttem. Elváltam, anyagilag is nehéz helyzetben vagyok, nincs kedvem senkihez. Elvagyok egyedül, olvasok, főzök, filmezek, csinálom a dolgom. Idővel jobb lesz, csak most annyi minden történt, hogy egyszerűen egyedül akarok lenni. Nem hiányoznak a karácsonyi filmek, fények, kaja, zene egyenesen taszít. Meg lehet ezt érteni?
2017. dec. 9. 18:57
1 2
 11/19 sanyinak ***** válasza:
Ha Neked így jó, akkor mi más gond lehet?! A saját életed.
2017. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Család majd biztosan jön a "de ne legyél egyedül karácsonykor"-ral, erre bizton számíthatsz sajnos - de tökéletesen érthető, hogy egyedül szeretnél lenni.
2017. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem leszel egyedül akkor, ha elmélyülten imádkozol a kisded Jézushoz... :)
2017. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

"- már miért kéne kínkeservvel "ünnepelnie" - és szégyenkeznie, amiért pl. nem vett semmit, mert nincs pénze - pár kölyök miatt? :D"


Pár kölyök miatt?? Azt írtam, hogyha van gyereke, akkor miattuk érdemes lenne végig csinálni az ünnepet(szót sem írtam pénz költésről és ajándékokról). Ha te pár kölyöknek hívod a gyerekeid és nem érted, hogy nekik miért olyan nagy varázslat a karácsony, akkor nincs több kérdésem..

2017. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
26%
14. Egy ostoba kamasz irogathat csak ilyet... az ő tanácsuk meg ügye... hagyjuk kategória. de a nevtelenseg es a nez felhatalmaz minden taknyost hogy olyan helyen okoskodjon ahova normal esetben “be sem teheti a labat”
2017. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15-Hát Te nagyon nagy paraszt vagy.
2017. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15-nek: Teljesen igazad van.
2017. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, érthető, hogy szeretnél egyedül ünnepelni. Ennek ellenére mégiscsak tervezd meg, hogy konkrétan mit fogsz csinálni (pl. legyenek könyveid, filmek, hozzávalók a főzéshez, vagy amit szeretnél), ez segíthet abban, hogy élvezni tudd az egyedül töltött karácsonyt is.
2017. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mi a fene ***** válasza:
Ahogy neked jól esik, ne törődj semmivel. Bár még majdnem két hét van addig, sokminden változhat.Legyél nyitott minden lehetőségre.
2017. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!