Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnek a baratom szulein...

Mit vehetnek a baratom szuleinek karacsonyra? Mi ilyenkor a szokas?

Figyelt kérdés
A baratommal 8honapja leszunk egyutt es mindenkepp szeretnek venni a szuleinek valamit, ezelott nem volt olyan kapcsolatom, amikor ajandekoztam volna karacsonykor most az elso es fogalmam sincs mi ilyenkor a szokas..nagyon rossz vagyok ajandekozasba.

2017. dec. 13. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párodat mit szeretnek a szülei. Ez a legegyszerűbb mert ő tudja jobban, hogy pl. szeretik-e az édességet vagy mondjuk egy jó bort.
2017. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

én az első karácsonyra sütöttem nekik gyümölcskenyeret és beiglit. Szép dobozba becsomagoltam, az volt az ajándék.

Nem panaszkodtak miatta :D

2017. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor csak valami jelképes ajándékot illik vinni.

(Pl. bor, virág, édesség.)

2017. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Én sütiket fogok vinni amiket én csinálok, az mindig jó ötlet, (ha csak nem olyan extra családról van szó, akik nem szeretik a sütit, vagy mondjuk csak mindenféle egészséges összetevőkből készült kajákat esznek). Emellé meg valami italt, édességet, ezekből majd barátomat kérdezem meg hogy mit javasol, mégiscsak ő tudja mit szeretnek a szülei. És ugyanígy én is adok neki ötletet, hogy az én szüleimnek mit érdemes venni, szerintem így a legjobb, főleg egy nem egészen 1 éves kapcsolat esetén. :)
2017. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És a párotoknak mit vesztek? :)
2017. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!