Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az baj, hogy ha már most...

Az baj, hogy ha már most várom a karácsonyt és karácsonyi dalokat hallgatok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 14:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert most nagyböjt van, a húsvétot várom. Általában olyan július körül kezdem el várni, amikor nagyon meleg van.
2018. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavaly már szeptember végétől vártam az év végét, a karácsonyt meg a szilvesztert. Tudtam, hogy jó időszak lesz, éreztem és meg is tettem mindent, hogy jó legyen. Szerencsére minden pontosan úgy történt, ahogy vártam és terveztem. Persze én is várom, főleg a szilvesztert de már Március közepe lassan. Nekem gyorsan elment ez a 2 hónap és ha azt nézed, két hónap múlva már lassan nyár. Jó idő, meg minden. Nyáron még dolgozni is jó, mondjuk nem délután, hanem éjszaka.. aztán kettőt pislog az ember és már szeptember lesz, onnan meg már nem sok van decemberig (ez a leglassabb időszak).
2018. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
En vhogy a husvetot sokkal jobban szeretem mint a karacsonyt :)
2018. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
és az mennyire gáz, hogy én most júniusban várom nagyon? :D karácsonyi videókat nézek sokszor, meg már gyűjtöm az ötleteket. Ahelyett, hogy a nyaraláson járna az eszem :D
2018. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%
Utolso, enis mar most varom ugyanugy mint te. Sokszor karacsonyi hangulatom van, akkor is ha nincs a kornyezetemben semmi karacsonyi. Szoval mar most irom ossze a karacsonyi filmeket amiket majd karacsonykor fogok nezni, meg dalokat hallgatok. :)
2018. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Már kevesebb nap van az évből mint több. Most van a forduló :D
2018. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, most még kevesebb van már hátra :) Lassan már gáznak sem kell éreznünk, hogy várjuk a karácsonyt:D gyakorlatilag októbertől már minden tele van karácsonyi cuccokkal, de már szeptembertől is lehet hangolódni, a jó kis őszi hangulattal...amúgy én egy kicsit leállítottam magam, és megpróbálom kiélvezni a nyarat, mert nem akarom, hogy mire eljön a Karácsony, már kiábránduljak az egészből. Úgyhogy próbálok nagyon nyárias dolgokat csinálni :D Szerintem jó dolog így megélni minden évszakot, mert akkor annál jobb, ha eljön a következő. Mindegyikben van valami szépség.


87 %-os voltam :)

2018. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
100 nap :D
2018. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
woow, na, ez durva, hogy ennyire közel van már...
2018. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Viszont én először mindig a Halloweent várom, mert szoktam tököt faragni, meg sütni is. Szerintem csak utána kezdek el foglalkozni a Karácsonnyal, november körül.
2018. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!